Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V Česko Slovensko má talent zazpíval anděl a tancovaly discokoule

Veronika Jílková

Veronika Jílková

24. 10. 2011

Poslední castingové kolo soutěže Česko Slovensko má talent odkrylo další osobnosti, které se příští týden utkají ve Velkém třesku, aby přesvědčily porotu, že právě ony patří se svým talentem do Las Vegas.

Operní zpěvák Marián Bango dokázal, že sluch ovládá dostatečně, Zdroj: TV Prima

Hned na začátku jsme mohli být svědky kamufláže, kterou si pro nás připravila slovenská dvojčata Eva a Zuzana Kollmanovy, které porotu hned ze začátku zmátly svými hlasy u písně Sway. Během večera se dostavil i Petr Klučka – strašidelný talent, který zpíval a hrál na kytaru. Pod jeho kostýmem se skrýval obyčejný brejlatý chlapík, který rozhodně nebyl potěšen verdiktem poroty. Jaro Slávik pouze konstatoval: „Tuto nudnou laťku už nikdy nemůže nikdo podlézt, protože je na zemi!“

V posledním ČS má talent byla i aquabela v akváriu!

Tento přenos se opět nedařilo jak kouzelníkům, tak ani raperům. Někteří soutěžící dokonce vypadali, jako by se v soutěži objevili omylem. A tak stále oblíbenou částí celé soutěže zůstává věta Lucie Bílé: „Jste milej, ale ne.“

Objevily se i pískací hračky s triem Mlask, malé břišní tanečnice Bellynky předvedly obrovské nadšení z postupu, taneční trojice byla oblečena za discokoule, death metalová kapela Brainscan zatřásla brněnským divadlem, a dokonce zazněla i Natalie Oreiro.

Mezi dalšími zpěváky se ukázali Martin Žigo, který se o svém talentu dozvěděl teprve nedávno, Jana Chudobová, která vypadala, jako by se před svým výstupem posilnila něčím ostřejším a slepý Marián Bango, který všechny dojal svým operním zpěvem a neuvěřitelnou radostí z postupu.

Různé taneční styly představila skupina Ego Dancers, Maxwell Mikeš představil báseň o Lucii Bílé, Pizza Freestyle házel do publika připravované těsto, Patrik Jandějšek zapůjčil Martinu Dejdarovi svých 40 obručí kolem pasu a Madame Dafné ukázala mužskou, ženskou i vztahovačnou tvář.

Na závěr přenosu se objevila devítiletá Adélka Ferencová, která se svou Mariah Carey postavila publikum na nohy. „Budeš se muset smířit, že třetí třídu prožiješ někde na světovém turné,“ vychvaloval zpěvačku Jaro Slávik. Příště se můžeme těšit na Velký třesk, jedním ze soutěžící bude například problémový Josef Patrovič. Co mu bude vadit tentokrát, uvidíme už příští týden v Česko Slovensko má talent.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Česko Slovensko má talent zazpíval anděl a tancovaly discokoule