Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Česko Slovensko má talent dokázalo, že do akvária nepatří jen rybičky

Veronika Jílková

Veronika Jílková

17. 10. 2011

Předposlední castingové kolo v show Česko Slovensko má talent nám opět na obrazovky přineslo spoustu hudebních, tanečních a kouzelnických čísel. Někteří nás ovšem zaskočili příliš.

Soňa Dorničová mořskou pannou? Zdroj: Prima TV

Prvním soutěžícím včerejšího přenosu byl Jozef Marek – astrolog, vyučující autoškolu, který nedokázal předpovědět víc než to, že se hudební producent Jaro Slávik narodil ve znamení tygra. To byl, panečku, talent!

Už jste někdy složili píseň podle článku v novinách? Ne? Tak to asi nemáte žádný talent, protože Radim Brixi toto zvládá levou zadní. Očaroval i porotu, a ta ho s čistým svědomím poslala do dalšího kola.

Jedenadvacetiletá aquabela Soňa Dorničová dokázala, že v akváriu nemusí vždy plavat pouze rybičky. Svým akrobaticko-gymnasticko-tanečním výkonem uhranula nejen porotu, a bylo opravdu vidět, že se cítí jako ryba ve vodě.

V minulém ČS má talent kaskadéři zapálili divadlo!

Tanečník bez kostí Emil Kušmírek předvedl originální tanec z gumy, Rock Stars zase akrobatický rock’n’roll a Magic Free Group si utáhli kšandy, aby roztančili celý sál pražského divadla.

Omurzakov rozjel electric boogie!

„Toto je originální, to mě baví!“ Pochválil Martin Dejdar dvojici tanečníků Crazy Monkey. Ve svém čísle předvedli směsici electro boogie a funky. Dalších boogie tanečníků bylo doposud v soutěži mnoho. Jeden z nich ale zvítězil na plné čáře, a to poslední soutěžící tohoto večera – Atai Omurzakov, který se vlekl 11 000 kilometrů z Kyrgyzstánu, aby nás poctil svým talentem.

Příští týden nás čeká poslední konkurzní kolo, než se všichni soutěžící, kteří doposud postoupili, utkají ve Velkém třesku, jenž rozhodne, kdo se utká v semifinále a ve finálových kolech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovensko má talent dokázalo, že do akvária nepatří jen rybičky