Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Twilight ságu nahradí další trilogie v čele s Kristen Stewart

FOTO: Sněhurka s jablkem, Zdroj: distributorTvůrci filmů se v poslední době snaží zajistit si velký výtěžek a maximální pozornost diváka natáčením více či méně úspěšných trilogií. S myšlenkou natočit chystaný film Sněhurka a myslivec jako první z trilogie přišel producent Joe Roth. Se jmény jako Charlize Theron a Kristen Stewart možná nebude jeho snaha zcela marná.

FOTO: Hlavní ženská představitelka

Kristen Stewart, mladá dívka, co utíká před macechou, Zdroj: distributor filmu

Stará známá pohádka. Sněhurka (Kristen Stewart) je krásná, mladá, rty jako krev, pleť jako sníh, a tak se není čemu divit, že maceše (Charlize Theron), která je zároveň i královna, dojde trpělivost a Sněhurku pošle na smrt. Špinavou práci má na starost královský myslivec (Chris Hemsworth), na první pohled ošklivý, nenápadný a životem zklamaný chlap. Jenže…

Co když se oba rozhodnou utéct, protože jsou už znechuceni neustálým sekýrováním od královny? Navíc když ani jeden nemá co ztratit. On přišel o ženu, víru i naději a životem proplouvá. Ona žila celých jedenáct let v neustálem strachu a zoufalství a konečně se může naučit postavit na vastní nohy.

Pro Kristen Stewart, která se proslavila jako výborná společnice upírů a vlkodlaků v trilogii Twilight, se tak otvírá možná dlouhodobější spolupráce, což může pro mladou herečku znamenat další posun v kariéře.

Podle slov samotného producenta Joe Rotha se Sněhurka a myslivec stane prvním ze série tří filmů. Příběh bude mít konec, ale na závěr zůstane nezodpovězená otázka pro všechny tři hlavní postavy. Jedná se rozhodně o chytrý tah ze strany tvůrců a je jen ve hvězdách, zda film bude natolik úspěšný, aby vytvořil úrodnou půdu pro jeho volná pokračování.

Sněhurka a myslivec (Snow White and the Huntsman)

Dobrodružný / Drama / Romantický
USA, 2012

Režie: Rupert Sanders
Hrají: Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Sam Claflin, Ian McShane, Bob Hoskins, Toby Jones, Eddie Izzard

Premiéra v USA: 1. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight ságu nahradí další trilogie v čele s Kristen Stewart