×
TOPZINE.cz

Trutnov Open Air Festival 2011 začíná. Vykouzlí šamani pravé indiánské léto?

FOTO: Iggy Pop
Iggy Pop and the Stooges se na důchod nechystají. Zdroj: myspace.com

Již dnes neoficiálně začíná oslava léta na kultovním Open Air Festivalu Trutnov. Zatím se srpnové počasí létu mnoho nepodobalo, ale na nadcházející víkend je předpověď optimistická. Proto se pořadatelé rozhodli dát návštěvníkům malý dáreček. Vstupenka bude stát na místě stejně jako v předprodeji. 

FOTO: Iggy Pop
Iggy Pop and the Stooges, Zdroj: myspace.com

Letošní ročník je věnován mezinárodní organizaci zasazující se o dodržování lidských práv a také básníkovi a zpěvákovi skupiny The Doors Jimu Morrisonovi. Trutnovský festival se na jeden večer přesunul do Prahy, a to 13. července, kdy vystoupili bývalí členové The Doors – kytarista Robby Krieger a klávesista Ray Manzarek.

Pořadatelé také připomenou Tecumsehovy bojovníky od Tippecanoe, kteří byli u jediného hlavního města indiánské konfederace pobyti americkou armádou. Neoficiální zahájení festivalu proběhne ve středu 17. srpna kapelou Půlnoc.

Čtetě také o životě Jima Morrisona

Na programu letos jsou undergrand-pubová kapela Garage, Luboš Beňa a Matěj Ptaszek ze Slovenska, Jiří Schmitzer a také hlavní hvězda letošního ročníku – Iggy Pop se svou kapelou The Stooges. Na poslední chvíli bylo zrušeno představení Petra Spáleného ze zdravotních důvodů.

Iggy Pop – I Wanna Be Your Dog

Cena vstupenek v předprodeji činila 1080 korun. Malý dáreček od promotérů festivalu dostanou návštěvníci, kteří stále nemají své lístky zakoupené. Cena na místě zůstává stejná jako v kamenných předprodejích.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..