Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailery k nejočekávanějším novinkám roku 2010: Zatmění a sedmý Harry Potter

Veronika Jílková

Veronika Jílková

22. 4. 2010

Finální trailery k filmům, na které fanoušci netrpělivě čekají, budou dokončeny a zveřejněny již koncem měsíce. A o které upoutávky se jedná? Předposlední díl sagy Twilight a první část z posledního dílu Harryho Pottera!

V pátek 23. dubna Summit Entertainment zveřejní na internetu konečný trailer k chystanému filmu Zatmění. Fanoušci se tedy konečně dočkají oficiání upoutávky na vegetariánské upíry v čele s nesmrtelnou Bellou (Kristen Stewart), která volí mezi svou láskou Edwardem Cullenem (Robert Pattinson) a přítelem Jacobem Blackem (Taylor Lautner). K tomu všemu ji ještě pronásledují zlí upíři Voltuirovi, se kterými nejsou Cullenovi léta za dobře. Film natočil David Slade (30 dní dlouhá noc) a premiéru má v USA 30. června. Do našich kin vstoupí o den později.

Harry Potter sedmý

A jak je to s posledním dílem Harryho Pottera? Ukázka pro první část Relikvie smrti by měla být koncem měsíce dokončena, jak sama potvrdila společnost Magic Box Music.

Daniel Radcliffe v první části posledního Pottera

Daniel Radcliffe v první části posledního Pottera

Příběh nás opět zavede mezi trojici kozelníků Harryho Pottera (Daniel Radcliffe), Hermionu Grangerovou (Emma Watson) a Rona Weaslyeho (Rupert Grint), kteří opouští Bradavickou školu čar a kouzel a pátrají po světě, aby objevili a zničili všechny viteály nejmocnějšího Voldemorta, a tím ho zbavili jeho nesmrtelnosti. První část filmu bude mít premiéru 19. listopadu a část druhá, která se stále natáčí, je naplánovaná na 15. června 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailery k nejočekávanějším novinkám roku 2010: Zatmění a sedmý Harry Potter