Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Zahulíme, uvidíme 3. Na Vánoce dorazí i Barney z HIMYM

Markéta Davidová

Markéta Davidová

14. 8. 2011

Neil Patrick Harris a spol.Neil Patrick Harris, kterého známe hlavně jako sukničkáře Barneyho ze seriálu Jak jsem potkal vaši matku, bude hrát sám sebe v nové komedii Very Harold and Kumar Christmas. Ta navazuje na komedie Zahulíme, uvidíme a Zahulíme, uvidíme 2.

Neil Patrick Harris a spol.

Neil Patrick Harris vyměnil oblek za smoking, Zdroj: distributor filmu

Děj komedie Very Harold and Kumar Christmas se odehrává šest let od posledního dobrodružství Harolda a Kumara na Guantanamu. Kamarádi se už spolu nevídají a oba si našli jiné parťáky, tyto Vánoce se však znovu setkají. Kumar navštíví Harolda v domě jeho tchána a omylem zničí jeho vzácný vánoční stromeček.

Ke svému činu se zbaběle nepřizná a místo toho vyráží s Kumarem do New Yorku objevit ten nejhezčí vánoční stromeček. Hrozí, že se tchán vrátí z cest brzy, takže na celou akci mají pouhý jeden den… Další zhulenecké dobrodružství může začít.

Režie se ujal mladý režisér (ročník 1980) Todd Strauss-Schulson, Very Harold and Kumar Christmas bude teprve jeho druhý celovečerní film. V dalších rolích kromě Barneyho uvidíme Jordan Hinson (Heuréka – město divů) a především Dannyho Treja (Machete). Premiéra v USA bude už začátkem listopadu 2011.

Very Harold & Kumar Christmas, A

Komedie
USA, 2011

Režie: Todd Strauss-Schulson
Hrají: Danny Trejo, Neil Patrick Harris, John Cho, Kal Penn, Jordan Hinson

Premiéra v USA: 4. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Zahulíme, uvidíme 3. Na Vánoce dorazí i Barney z HIMYM