Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Vrtěti ženou: Co pomůže hysterickým ženám? Vibrátor

Redakce

Redakce

22. 4. 2012

Tento film se bude líbit ženám a muži se možná i lecčemu přiučí. V hlavní roli mladého doktora se objeví Hugh Dancy, který je otevřen novým metodám v lékařství a nebojí se experimentovat. A to hlavně na něžném pohlaví…

video
play-sharp-fill

Film se odehrává ve viktoriánské Anglii, kde je většina lékařů proti novým metodám a ještě stále léčí pomocí pijavic. Je tady však i Robert Dalrympley (Jonathan Pryce), který se zaměřuje na léčení hysterických žen, ovšem vzhledem k pokročilému věku nezvládá všechny léčit sám.

Vtom se objeví mladý Mortimer Granvill (Hugh Dancy), jenž se nebojí pokračovat v jeho zvláštních, a přitom úspěšných praktikách. Začne pomáhat ženám ulevovat si od hysterie.

Přečtěte si také recenzi filmu Vrtěti ženou: Málo vtipu, málo Británie

Tento film režírovala dosud neznámá Tanya Wexler a jde teprve o třetí její snímek. Režisérskou premiéru měla už v roce 1998 na filmu Finding North, následoval Tanec v domě z roku 2001 a teď Vrtěti ženou, což vypadá jako její největší úspěch. „Když jsem se doslechla o vynálezu vibrátoru, cítila jsem, že i kdybych už nikdy nedělala na žádném jiném filmu ve svém životě, musím natočit tento příběh,“ prohlásila ještě před premiérou.

FOTO: Z filmu Hysteria

Doktor Hugh Dancy se zamiluje do krásné Maggie Gyllenhall. Zdroj: distributor filmu

Už samotný trailer musí zaujmout jak ženy, tak muže. Vzhledem k tomu, že se v něm objevuje mnoho dam, které jsou léčeny vložením rukou a následně vynalezeným ječákem (vibrátorem) do jejich intimních partií. Rozhodně se nemusíte bát, že se při sledování tohoto filmu budete nudit, naopak se možná i něco přiučíte a muži by měli odcházet s pocitem, že budou vědět, jak zkrotit svou partnerku, pokud propadne hysterii.

Vrtěti ženou (Hysteria)

Romantický / Komedie
Velká Británie / Francie / Německo / Lucembursko, 2011, 100 min

Režie: Tanya Wexler
Hrají: Maggie Gyllenhaal, Hugh Dancy, Rupert Everett, Felicity Jones, Jonathan Pryce, Tobias Menzies, Gemma Jones, Anna Chancellor, Jules Werner, Sheridan Smith, Leila Anaïs Schaus,Ashley Jensen

Premiéra v ČR: 19. dubna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Vrtěti ženou: Co pomůže hysterickým ženám? Vibrátor