×
TOPZINE.cz

Trailer filmu The Broken Tower: James Franco zase hraje básníka gaye

FOTO: James Franco

New Goblin ze třetího Spider-Mana se jakožto režisér filmu The Broken Tower obsadil i do hlavní role. Ze své rodiny si na plátno přibere ještě svého mladšího bratra Davea Franca.

video

Harold Hart Crane odešel z domu, když mu bylo sedmnáct. Nedokončil střední a utekl do New Yorku, aby se stal uznávaným básníkem. V cestě ke slávě mu však brání alkohol a snaha udržet před rodiči svoji pravou sexuální orientaci v tajnosti.

James Franco ve filmu Cherry: Peníze nejrychleji vyděláš z porna

„Nedokázal bych vám popsat ani polovinu jeho díla, neboť jí nerozumím,“ prohlásil James Franco o samotném Hartu Craneovi, přestože je milovníkem literatury. „Nicméně i tak mě jeho životní příběh hodně inspiroval. Zejména jeho duchovní a motivace. Tolik se věnoval své práci i přes to, že to nikoho jiného nezajímalo.“

Franco má za sebou jak trháky, tak méně úspěšné filmy. Po trilogii Spider-Man, kde na konci hrdinsky zemřel pro záchranu hlavního hrdiny, pomáhal bojovat v letadlech první světové války ve filmu Rytíři nebes a další rundu odvahy v propojení s vášní ztvárnil ve filmu Tristan a Izolda.

FOTO: James Franco ve filmu The Broken Tower
Franco opět hraje spisovatele gaye. Zdroj: distributor filmu

I když se v The Broken Tower vracíme do první třetiny 20. století, všichni teenageři se dovedou vžít do Harta Crana, mladého muže zmítaného sexem, alkoholem a vlastním snem v boji proti tehdejší konzervativní společnosti.

The Broken Tower

Životopisný / Drama / Historický
USA, 2011

Režie: James Franco
Hrají: James Franco, Dave Franco, Michael Shannon, Vince Jolivette

Premiéra v USA: březen 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..