Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Bling Ring: Emma Watson vykrádá domy celebritám

Redakce

Redakce

16. 3. 2013

Noční můrou pro všechny celebrity jsou bezesporu paparazzi, kromě nich ale také ještě posedlí fanoušci. O těch vypráví film natočený podle skutečné události The Bling Ring.

video
play-sharp-fill

Hlavní hvězdou snímku se stala Emma Watson, která se snaží všemi silami vymanit  z nevinného pozlátka Hermiony. V Bling Ring se jí to bezesporu podaří, protože zde ztvárňuje své divočejší já. Ve snímku se objeví v podprsence a na těle jí bude vidět několik falešných tetování.

Navzdory tomu o své postavě prohlásila, že je jí velice nesympatická, protože prosazuje názory, které ona nesnáší. „Tak moc se v tomhle filmu nesnáším, že se na něj nebudu moct podívat. A je to poprvé, co se mi to stalo,“ řekla v rozhovoru.

Děj filmu se točí kolem skupiny The Bling Ring, někdy taky nazývané „Hollywood Hills Burglar Bunch“. Tato skupina teenagerů, která skutečně existovala, v letech 2008 a 2009 vykrádala domy hollywoodských hvězd. Posedlí módou a životem v luxusu tak tito lidé způsobili škodu v rámci 3 milionů dolarů.

FOTO: The Bling Ring

Jak moc se Emma Watson odváže?
Zdroj: www.moviepilot.com

Skupinka našla adresy slavných osobností a podle jejich časového harmonogramu na jejich osobních stránkách zjistila, kdy nebudou doma. Okradli takto například Paris Hilton, Orlanda Blooma, Megan Fox nebo Lindsay Lohan.

Pro diváka, který nezná příběh filmu, se může zdát trailer poněkud matoucí. Nelze z něj přesně vyvodit, co od filmu očekávat. Působí tak především proto, protože v něm nejsou žádné promluvy (kromě jediné na začátku). A ani krátká stopáž nepomáhá. Pro toho, kdo děj zná, je trailer sledem obrazů vykreslujících zhýralý život této zlodějské party.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Bling Ring: Emma Watson vykrádá domy celebritám