Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Babymakers: Známe důvod, proč vykrást spermabanku

Jak vyřešit problém s početím dítěte? Nová komedie The Babymakers přináší jednoduchou odpověď – vykrást spermabanku.

video
play-sharp-fill

Jay Chandrasekhar, režisér nové komedie The Babymakers, je známý především díky snímkům Superpoldové, Oktoberfest nebo Mistři hazardu. Ve většině svých filmů si také sám zahraje jednu z hlavních nebo vedlejších rolí. A nejinak je tomu i v The Babymakers, kde představuje jednoho z členů party, která se právě chystá na vykradení spermabanky.

Důvod proč vykrást zrovna tento druh banky je vcelku jednoduchý. Hlavní aktér (Paul Schneider) nedokáže počít se svojí partnerkou (Olivia Munn) dítě a vzpomene si, že před svatbou daroval, tehdy ještě kvalitní, sperma. Není tedy jednodušší cesty, než zmiňovanou banku vykrást. I přes nepříliš hvězdné obsazení se trailer snaží v necelých třech minutách zaútočit na diváky s nejlepšími vtípky a gagy.

Paul Schneider se nedávno objevil ve filmu Voda pro slony

Nedávno se navíc objevily na internetu kompromitující fotografie se spoře oděnou Olivií Munn. Herečce se podle zdrojů neznámý hacker naboural do mobilního telefonu a fotografie, které nalezl, zveřejnil. Jay Chandrasekhar se k této kauze před časem také vyjádřil: „Z marketingového hlediska si určitě uvědomuji, že to bude pro film pozitivní. Je to jasné, lidi budou zvědaví.“

FOTO: The Babymaker

V posteli to tenhle pár nemá zrovna snadné. Zdroj: distributor filmu

Přestože trailer této sexy komedie vcelku plní svou funkci, doufejme, že se ve filmu ještě objeví nějaké další kvalitní vtipy a že všechny nebyly sestříhány do upoutávky. Největší problém pak tkví ve víceméně neznámém hereckém obsazení, které nebude pro diváky dost atraktivní. Na sobotní odpoledne či pohodovou nedělní zábavu film ale snad postačí.

The Babymakers

Dobrodružný/Komedie
USA, 2012

Režie: Jay Chandrasekhar
Hrají: Olivia Munn, Aisha Tyler, Paul Schneider, Noureen DeWulf, Jay Chandrasekhar, M.C. Gainey, Kevin Heffernan, Constance Zimmer, Helena Mattsson, Miles Fisher, Desi Lydic, Sharon Maughan, Rick Overton, Tommy Dewey, Philippe Brenninkmeyer, Alena Savostikova, Nat Faxon, Hayes MacArthur

Premiéra v ČR: 13. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Babymakers: Známe důvod, proč vykrást spermabanku