Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Seeking Justice: Cage se rve za spravedlnost

Marek Benda

Marek Benda

28. 1. 2012

OBR: Seeking JusticeŠťastný rodinný život se obrátí naruby poté, co manželka skončí zmlácená v nemocnici. Za manželem přichází tajemný muž a nabízí mu spravedlnost: potrestat viníka. Ale nic není zadarmo.

OBR: Seeking Justice

Justice must come Zdroj: distributor filmu

Nicolas Cage v hlavní roli manžela Willa pokračuje v natáčecí krasojízdě, tentokráte pod křídly režiséra Rogera Donaldsona. Co očekávat od tohoto akčního thrilleru?

Trailer sleduje základní příběhovou linii od začátku do konce. Pokud jste tedy tento film ještě neviděli, tak po zhlédnutí ukázky budete vědět vše. To, že v zoufalých situacích je člověk schopen kývnout na cokoli, i kdyby to v budoucnu mělo znamenat ještě větší problémy, je navíc známá zápletka.

Zbývá se tak už pouze spolehnout na vizuální stránku. Trailer nabízí dynamický sled akčních scén, například padající a vybuchující auto a Nicolase Cage, jak prchá před kolem náklaďáku. Ale získá si hlavní postava divákův zájem, nebo mu bude přáno, aby byl (ro)zdrcen a spolu s ním i celý film?

Snímek Seeking Justice měl svou premiéru v Evropě již na podzim loňského roku. Ve Velké Británii běžel Nicolas Cage za spravedlnost 18. listopadu. Američané se ho dočkají až 16. března tohoto roku a my pravděpodobně na DVD.

Seeking Justice

USA, 2011, 105 min.
Akční/Thriller/Drama

Režie: Roger Donaldson
Hrají: Nicolas Cage, January Jones, Guy Pearce, Jennifer Carpenter, Harold Perrineau, Xander Berkeley, Monica Acosta, Rey Hernandez, Cullen Moss

Premiéra v USA: 16. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Seeking Justice: Cage se rve za spravedlnost