Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Rampart: Woody Harrelson je nezkorumpovanější polda

Monika Bukáčková

Monika Bukáčková

22. 11. 2011

FOTO:Woody Harrelson si tvoří svá vlastní pravidla, Zdroj:youtube.comDruhý film režiséra Orena Movermana Rampart už más svůj trailer. Uvidíme v něm slavné tváře, násilí a i temnou stránku americké policie. A o to vše se postará především Woody Harrelson.

FOTO:Woody Harrelson si tvoří svá vlastní pravidla, Zdroj:youtube.com

Woody Harrelson si tvoří svá vlastní pravidla, Zdroj: youtube.com

Rampart je teprve druhým počinem režiséra Orena Movermana a stejně jako jeho velmi úspěšný debut The Messenger vsází na Woodyho Harrelsona (Tahle země není pro starý, Sedm životů) a Bena Fostera (The Messenger, Telefonní budka). Film se nechává inspirovat skutečnými událostmi ze začátku 20. století. Jak trailer napovídá, nebude to podívaná pro slabší povahy nebo ty, co si myslí, že policie má za úkol jen pomáhat a chránit.

Čtěte více: Woody Harrelson kosil v komedii Zombieland živé mrtvé

Veterán z Vietnamu Dave Brown (Woody Harrelson) a zároveň  policista v okresu Rampart si pro vykonávání špinavé práce a ochrany města vytvořil svá vlastní pravidla. Společně s ostatními kolegy založil spolek na ochranu města proti členům gangu CRASH. Podle distributora se jedná o nejvíce zkorumpovaného policistu, jakého jste měli na plátně možnost spatřit.

Brown svým chováním, přístupem k zákonům a spravedlnosti poněkud maže hranice mezi dobrem a zlem. Když se musí zodpovídat za své chování, ocitá se najednou ve víru emocionálního a profesního chaosu. Situaci nepřispívají ani dvě bývalé ženy a jeho dcery. Nelze se proto divit, že se jeho svět začne rychle hroutit.

Vedle Harrelsona se můžete těšit na mnoho dalších slavných tváří jako Sigourney Weaver nebo Steva Buscemiho. Scénář pro film zpracoval James Ellroy.

Rampart

Akční / Krimi / Drama
USA, 2011

Režie: Oven Moverman
Hrají: Woody Harrelson, Ben Foster, Sigourney Weaver, Ice Cube, Steve Buscemi, Anne Heche, Cynthia Nixon, Robin Wright, Brie Larson, Jon Bernthal, Jon Foster

Premiéra v USA: 27. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Rampart: Woody Harrelson je nezkorumpovanější polda