Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Project X: Tahle velká party skončí masakrem

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

24. 1. 2012

FOTO: Project XTrojice studentů se chce trochu proslavit ve škole. Ale ještě nevědí, jaké to bude mít následky… Podívejte se na trailer k filmu o tom, jak může skončit monstrózní party!

FOTO: Project X

Velký mejdlo v plném proudu, Zdroj: distributor filmu

O tom je Project X, o obří party. Figurují zde tři školou povinní mládenci, které už nebaví být těmi černými ovcemi. Chtějí být známí. A tak přijde nápad – udělat jedinečnou party, na kterou všichni budou vzpomínat, o které se bude hodně dlouho mluvit, a hlavně – která je udělá známějšími. Nikdo ale netušil, jak může takovej mejdan dopadnout…

Čtěte více: Podobně velká party bude určitě i v nových Prcičkách

Film produkuje Todd Phillips, který má režisérskou zásluhu na snímcích Pařba ve Vegas nebo Mládí v trapu. Tentokrát ale režii nechal na méně známém chlapíkovi Nimu Nourizadehovi. Ani herecké obsazení není hvězdné – hlavní role si zahráli Thomas Mann, Oliver Cooper a Jonathan Brown. Ale i přesto, že tady nemáme žádné movie stars, může být tato komedie kvalitní.

Na začátku traileru si možná řeknete: „Cože? Tohle je komedie?“ Ale po deseti sekundách už to tak i vypadá. Trailer je poskládán z pseudo-dokumentárních útržků z této legendární party. Film do Česka dorazí už v půlce března.

Project X

Komedie
USA, 2012

Režie: Nima Nourizadeh
Hrají: Kirby Bliss Blanton, Jonathan Daniel Brown, Oliver Cooper, Alexis Knapp, Thomas Mann, Miles Teller

Premiéra v ČR: 15. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Project X: Tahle velká party skončí masakrem