×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Pařba na třetí: Vše končí aneb opilé završení trilogie

FOTO: The_Hangover_part 3

Jste příznivcem bujarých oslav plných alkoholu s neotřelou zábavou? Pařba na třetí vás naposledy přesvědčí, abyste se vzdali ranních kocovin. Je dobré si pamatovat, co se předešlý večer stalo. Anebo raději ne?

Režisér a párty organizátor Todd Philips znovu sezval staré dobré přátele: Bradleyho Coopera alias Phila, Eda Helmse alias Stua, Zacha Galifianakise alias Alana a Justina Bartha alias Douga k poslední divoké pitce, při které se opět dostanou do potíží.

Tentokrát se nikdo nežení, nepořádá se žádná rozlučka se svobodou, ale důvod k napití se konec konců vždycky najde. Ve třetím pokračování této filmové série vezmou na pařbu kamarádi Alana, aby se trochu vzpamatoval ze smrti svého otce. Samozřejmě se všechno vymkne z rukou a dopadne docela jinak, než si kamarádi plánovali.

Od prvního dílu Todd Philips už prý počítal s tím, že vytvoří trilogii. A aby legrace nebylo málo, plakáty pro toto třetí pokračování parodují plakáty pro film Harry Potter a Relikvie smrti – část 2.  Především jde o použití sloganu „Vše končí“ který zřejmě příliš sváděl k tomu napodobit plakáty z potterovské série.

FOTO: The_Hangover_part3_vs._Harry_Potter
Podobnost čistě náhodná? Zdroj: Warner Bros.

Ačkoli si první snímek získal velkou popularitu, druhý se již takové oblibě netěšil. Především diváci mu vyčítají, že nepřinesl nic nového a ve své podstatě kopíruje díl první. Proto nad třetím pokračováním visí veliké otazníky a také logicky očekávání. Co všechno se kamarádům přihodí a jak vše skončí, se už můžete dozvědět velmi brzy.

Pařba začíná 30. května!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..