×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Paranorman: Animovaný horor od tvůrců Koralíny přichází

FOTO: Norman to nemá v životě lehké, Zdroj: youtube.comSvátek všech zemřelých, nebo chcete-li Halloween, se nezadržitelně blíží a s ním tu máme i hororově laděný trailer nového animáku Paranorman. Mrkněte, na co se můžete v novém hororově-muzikálním snímku těšit!

FOTO: Norman to nemá v životě lehké, Zdroj: youtube.com
Norman to nemá v životě lehké, Zdroj: youtube.com

Tvůrci nádherně barevného animáku Koralína a svět za tajnými dveřmi se rozhodli stvořit o něco temnější verzi, která by se měla předchozímu snímku co do efektů vyrovnat. Jak můžeme v novém traileru vidět, hlavní postava, malý kluk Norman, je pronásledován příšerami, zombíky a nadpřirozenými jevy. Z jeho úst sice neuslyšíme ani slovo, ale to nám vynahradí song od Donovana Season of the Witch.

Malý kluk proti celému podsvětí

Malé městečko je terorizované oživlými zombíky a jediný, kdo s tím něco může udělat, je všemi nepochopený Norman, který má schopnost mluvit s mrtvými. Kromě zombíků, čarodějnic a duchů se bude muset tento mladý prostředník mezi světem mrtvých a živých vypořádat ještě s neustálým pruděním dospěláků, kteří jsou, jak jinak, úplně mimo.

Na to, jestli se mu podaří vysvobodit městečko od stoleté kletby a zachránit tak nejen sebe, ale i všechny ostatní obyvatele, si budeme muset ale počkat až do září.

A kdopak tentokrát propůjčí hlas hlavní postavičce? Úkolu se ujal mladý, patnáctiletý Kodi Smit-McPhee (Cesta), který už má na svém kontě nejedno ocenění. Doplňovat ho bude Anna Kendrick, Casey Affleck, John Goodman a Bernard Hill. Režijní duo Sam Fell a Chris Butler se zvé premiéry dočká až v polovině příštího roku. Zatím si můžeme užívat klidné a ničím nerušené spaní.

Paranorman (ParaNorman)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
USA, 2012

Režie: Sam Fell, Chris Butler
Hrají: Anna Kendrick, Leslie Mann, Christopher Mintz-Plasse, John Goodman, Casey Affleck, Kodi Smit-McPhee, Bernard Hill, Jeff Garlin, Tempestt Bledsoe, Elaine Stritch

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..