Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Odvážná Merida: Pixar chystá animák o vzpurné princezně

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

29. 11. 2011

Máme tu nový trailer k filmu Brave neboli Odvážná Merida od studií Disney a Pixar. Snímek bude jak jinak než animovaný a také ve 3D. Baví diváky ještě pohádky o princeznách?

Odvážná Merida umí dokonale střílet z luku, Zdroj: distributor filmu

Zručná lukostřelkyně Merida (v originále hlas Kelly Macdonald) a zároveň impulzivní dcera krále Ferguse (Billy Connolly) a královny Elinor (Emma Thompson) se nehodlá smířit se svým osudem. Rozhodne se zvolit si svou vlastní životní cestu a být svobodná.

Čtěte více: Studio Pixar chystá nové projekty. Poletíme znovu do oblak

Merida se snaží vzdorovat starým a posvátným zvykům své země. Tím však v království, ve kterém žije, nechtěně rozpoutá chaos. Merida musí odhalit význam své skutečné statečnosti, aby zneškodnila všechna prokletí, která jsou na ni přichystána jako trest za její vzdor. Dříve, než bude pozdě.

Podle zatím všech možných trailerů k filmu je zřejmé, že se na něj můžeme těšit. Odvážná Merida (v originále Brave) pravděpodobně nebude žádná nuda. Naopak, jak napovídají trailery a ukázky z právě chystaného filmu, mohl by se po vzoru předchozích animovaných snímků společnosti Pixar stát hojně navštěvovaným. Nechybí zde ani napětí ani dostatečná míra humoru. Lze navíc očekávat, že film bude zdařilý i po technické stránce, neboť Pixar je dobrou animací proslulý.

Odvážná Merida (Brave)

Animovaný / Dobrodružný / Akční
USA, 2012

Režie: Mark Andrews, Brenda Chapman
Hrají/dabují: Kelly Macdonald, Emma Thompson, Billy Connolly, Julie Walters, Kevin McKidd, Craig Ferguson, Robbie Coltrane

Premiéra v ČR: 16. srpna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Odvážná Merida: Pixar chystá animák o vzpurné princezně