Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Moje krásná učitelka: Hanks a Roberts jsou opět spolu

Marek Benda

Marek Benda

14. 6. 2011

OBR: Moje krásná učitelkaMyslíte, že máte práci jistou? Jste osmkrát vyhlášen zaměstnancem roku? Nevadí, stejně můžete dostat vyhazov. Přesně to je případ Larryho Crowna, muže ve středním věku. Se svým životem se rozhodne něco udělat, a tak se vrací do školy, aby získal potřebné vzdělání a opět zakusil studentský život. A možná přijde i láska.

OBR: Moje krásná učitelka

Mamka mi vždycky říkala..., Zdroj: youtube.com

Chcete–li udělat komedii, zvolte si školní prostředí a přimíchejte nějakou tu sexy znuděnou učitelku. Na podzim najdeme na menu tento recept hned dvakrát. Moje krásná učitelka má ale dva trumfy v rukávu. Před kamerou se podruhé v kariéře (poprvé se setkali v dramatu Soukromá válka pana Wilsona) sešli Tom Hanks a Julie Roberts. Hanks navíc celý příběh režíruje.

Pár vydařených situací a vtipů v traileru (gang na vražedných mašinách, přítel sleduje, jak je jeho holka osahávána a s přízvukem komentuje) ještě neručí za úspěch. Přece jen po historii kinematografie běhá spousta podobných komedií. Trailer nepoukazuje na to, že by Larry Crowne vyčníval nad staršími kolegy. Záleží tedy na umu Forresta Gumpa, zdali se něčemu za ta léta naučil.

Moje krásná učitelka (Larry Crowne)

USA, 2011, 99 min.
Komedie/Drama/Romantický

Režie: Tom Hanks
Hrají: Tom Hanks, Julie Roberts, Rami Malek, Jon Seda, Bryan Cranston, Taraji P. Henson, Wilmer Valderrama

Premiéra v ČR: 17. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Moje krásná učitelka: Hanks a Roberts jsou opět spolu