×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Hugo a jeho velký objev. Režisér Scorsese randí s 3D

FOTO: Martin ScorseseSvětoznámý knižní román Briana Selznicka se dočkal filmové podoby. Do kin míří Hugo a jeho velký objev, a to rovnou ve 3D formátu. Provází ho nadšené očekávání a hvězdné obsazení. Jak vypadá nový trailer?

FOTO: Martin Scorsese
Režisér a držitel Oscara za Skrytou identitu, Martin Scorsese, Zdroj: youtube.com

Světoznámý knižní román napsaný Brianem Selznickem se dočkal své filmové podoby. Děj filmu Hugo a jeho velký objev se odehrává na vlakovém nádraží v Paříži, kde žije dvanáctiletý sirotek a zlodějíček Hugo Cabret, který se skrývá před ostatními lidmi a hlavně před komisaři. S pomocí své výstřední kamarádky se pokouší objasnit tajemství, která mu odkázal jeho otec.

Podívejte se také na první trailer k Hugo Cabretovi!

Knižní román, který v roce 2007 trhal v Americe prodejní rekordy, přivedl k životu Martin Scorsese, jenž má na svém kontě takové filmy jako TaxikářMafiáni nebo Skrytou identitu, za kterou konečně získal zaslouženého Oscara.

Hlavní roli sirotka Huga ztvárnil Asa Butterfiel, čtrnáctiletý talent, jehož zatím nejvýznamnějším filmem je Chlapec v pruhovaném pyžamu, kde si zahrál hlavní roli. Objevil se také ve filmech Vlkodlak a Kouzelná chůva a Velký třesk. Jeho výstřední kamarádku ztrvárnila stejně stará Chloe Moretz, známá z Kick-ass, kde byla více než výstřední.

V dalších rolích se objeví například Jude Law, Ben Kingsley, Sascha Baron Cohen, Christopher Lee a Emily Montimer. Plánovaná premiéra v České republice připadá na 2. února příštího roku.

Hugo a jeho velký objev (Hugo)

Dobrodružný/ Rodinný/ Mysteriózní
USA, 2011

Režie: Martin Scorsese
Hrají: Ben Kingsley, Asa Butterfield, Chloe Moretz, Sascha Baron Cohen, Jude Law, Christopher Lee, Emily Montimer

Premiéra v ČR: 2. února 2012

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..