Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu G. I. Joe 2: Odveta odhaluje nové scény. A Willis se činí

Redakce

Redakce

4. 11. 2012

G. I. Joe 2: Odveta je zpět v akci. Po neustálém odsouvání vyšel mezinárodní trailer, který láká na 28. března příštího roku.

video
play-sharp-fill

V tomto pokračování musí G. I. Joes bojovat nejen se svým úhlavním nepřítelem Cobrou, ale také s hrozbami pocházejícími z vlády. Kvůli politikům je totiž ohrožena jejich samotná existence i budoucnost světa. To vše od režiséra Jona Chu, který stojí za dvěma díly Let’s Dance a dokumentem o Justinu Bieberovi.

Nepřehlédněte: Druhý trailer filmu Jeníček a Mařenka

Fanouškům nyní zbývá už jen pět měsíců, než se do kin dostane G. I. Joe 2: Odveta. Podle studia je na dobré cestě k 3D převedení. Spekuluje se však, že k posunu premiéry na příští rok bylo více důvodů. Především se testovacím divákům nelíbilo slabé účinkování Channinga Tatuma, z něhož se nyní stal jeden z hlavních představitelů pokračování.

Zatímco trailer nabízí spoustu intenzivní akce (včetně bitvy podél úbočí hory), je zvláštní, že zde Tatum nefiguruje tak výrazně, jak by člověk očekával, vzhledem k přetáčení snímku. Pozornost na sebe strhává spíše Bruce Willis.  Nový trailer se snaží nadále dokázat, že G. I. Joe 2: Odveta bude přinejmenším příjemnější než jednička.

Channing Tatum společně s Dwaynem Johnsonem. Zdroj: Bontonfilm

Stále se těšíte na vydání druhého dílu G. I. Joe, nebo máte výtky kvůli posunu premiéry? Dejte nám vědět v komentářích.

G. I. Joe 2: Odveta (G.I. Joe: Retaliation)

Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
USA, Kanada, 2012

Režie: Jon M. Chu
Hrají: Channing Tatum, Bruce Willis, Ray Park, Dwayne Johnson, Elodie Yung, RZA, D.J. Cotrona,Adrianne Palicki, Ray Stevenson, Arnold Vosloo, Byeong-heon Lee, Jonathan Pryce, Joseph Mazzello, Joe Chrest, Walton Goggins

Premiéra v ČR: 28. března 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu G. I. Joe 2: Odveta odhaluje nové scény. A Willis se činí