Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Faces in the Crowd: Milla Jovovich nepoznává ostatní lidi

Marek Benda

Marek Benda

17. 8. 2011

OBR: Faces in the CrowdAnna byla přepadena sériovým vrahem. Dobrá zpráva: přežila. Špatná zpráva: již nikdy nebude vnímat svět jako dříve. Anna po střetu nedokáže rozeznat obličeje druhých lidí. Je odkázána na ostatní smysly, zejména sluch. A vrah přitom někde číhá, aby dokončil svou práci.

OBR: Faces in the Crowd

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi..., Zdroj: youtube.com

Milla Jovovich se po sérii Resident Evil, v níž vraždí zombíky jako na běžícím pásu, zapletla do vážné role dívky Anny, která se musí vypořádat s nepřízní osudu.

Trailer staví na znepokojivě uklidňujícím zvukovém doprovodu, který se line celou délkou ukázky, aby nás v dramatických chvílích vyvedl z blažené rovnováhy. Napětí také zaručují rozmazané vzkazy a vy ihned poznáte, že se nejedná o pohádku. K smrti vyděšená Jovovich ještě netuší, že pokusem o její vraždu příběh nekončí.

V temně laděném snímku je Anna ztracená, začíná šílet, nepoznává nikoho ze svých známých, dokonce ani sebe. Trailer si zakládá na napínavém thrilleru s hororovými prvky, kde vše bude ležet na bedrech hlavní představitelky a umu nezkušeného režiséra. Můžeme jen doufat, že se z filmu nestane uřvaný slepenec scén.

Faces in the Crowd

USA/Kanada/Francie, 2011
Thriller/Horor

Režie: Julien Magnat
Hrají: Milla Jovovich, Julian McMahon, Sarah Wayne Callies, Michael Shanks, Sandrine Holt, Adam Harrington, Marianne Faithfull, Anthony Lemke

Premiéra v ČR: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Faces in the Crowd: Milla Jovovich nepoznává ostatní lidi