Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Doba ledová 4: Země je v pohybu a veverka vše ničí

Lenochod Sid, mamut Manny a tygr Diego – se třemi nerozlučnými souputníky se opět vydáme do dob, kdy na Zemi pořádně přituhovalo. Veverka Scrat samozřejmě nebude chybět!

video
play-sharp-fill

Producenti studia Fox se rozhodli vyslat zvířecí hrdiny z Doby ledové již na čtvrté celovečerní dobrodružství, ačkoli se po premiéře třetího dílu šeptalo, že prehistorická série se tematicky i nápadově vyčerpala. Zástupci studia ovšem poslouchají pouze své účetní, a tak díky vysokým tržbám trojky na sebe čtvrtá část nenechala dlouho čekat.

Do kin se chystá pokračování i jiného animáku. Podívejte se na trailer Já padouch 2

Čtyřka s názvem Doba ledová 4: Země v pohybu nás zavede do období, kdy na zeměkouli existoval pouze jediný kontinent Pangea, který se později rozdělil na menší světadíly. Podle autorů na tom bude mít nemalý podíl chamtivá veverka. Ostatní chlupáči pak budou bojovat s tlupou pirátů, během čehož Sid stihne najít svou ztracenou rodinu a Diego lásku.

Na nových příhodách se podílejí pánové, kteří stáli u zrodu předchozích částí, ať už je to spoluscenárista Michael Berg nebo režiséři Steve Martino a Mike Thurmeier. Hlavním postavičkám opět propůjčí hlas Ray Romano, John Leguizamo a Denis Leary (my v českém znění můžeme patrně opět očekávat Otu Jiráka, Jiřího Lábuse a Zdeňka Mahdala), za mikrofon usednou ovšem i Jennifer Lopez či Nick Frost.

FOTO: Doba ledová

To víte, doba ledová je doba ledová. Zdroj: distributor filmu

Zatímco první Doba ledová bavila děti i jejich rodiče, další pokračování už bavila pouze ty nejmenší. Není ovšem vůbec vyloučené, že Země v pohybu sérii znovu nakopne a nebo důstojně uzavře.

Doba ledová 4: Země v pohybu (Ice Age: Continental Drift)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
USA, 2012

Režie: Steve Martino, Mike Thurmeier
Hrají: Ray Romano, Queen Latifah, John Leguizamo, Denis Leary, Jennifer Lopez, Seann William Scott, Aziz Ansari, Nick Frost, Peter Dinklage, Alain Chabat

Premiéra v ČR: 28. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Doba ledová 4: Země je v pohybu a veverka vše ničí