Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Cesta do lesa: Bolka Polívku napadne divoké prase

Redakce

Redakce

13. 6. 2012

Nový film Tomáše Vorla je konečně hotov. Točil se deset měsíců a zkoordinovat jeho hlavní představitele nebylo snadné. A to ani nemluvě o neustále se měnícím počasí.

video
play-sharp-fill

Tomáš Hanák si zahrál hlavní postavu Honzu Maráka, kterého už nebaví být pouhým programátorem, a tak se rozhodl koupit chalupu v malé vesnici. Tam také přestěhuje celou svou rodinu, manželku Markétu (Bára Schlesinger), dceru-vegetariánku Anynu (Anna Linhartová) a syna Sayena (Vojta Vovesný). Rodina se snaží uživit a adaptovat, jak jen je v jejich silách, ale i přesto mají spory se starousedlíky, a dokonce protidrogovou policií.

Podívejte se také na první ochutnávku Cesty do lesa

„Hlavní a nejtěžší část výroby filmu je hotová. Nyní budeme ještě  půl roku sedět ve studiu, abychom stihli premiéru naplánovanou na 4. října. Nejtěžší a nejdražší bude animace zvířat. Takové animované divoké prase, které napadne Polívku, se režíruje daleko obtížněji než Polívka,“ popisuje režisér Vorel.

Cesta do lesa navazuje na film z roku 2000 Cesta z města. I zde bylo stejnojmenné obsazení, například Eva Holubová nebo zmíněný Bolek Polívka.

FOTO: Anyna a Ludva ve filmu Cesta do lesa

Romantický polibek Anyny a Ludvy. Zdroj: distributor filmu

Trailer nám o filmu moc nepoví. Je zde poklidná večeře rodiny, kde se řeší oprava staré střechy a neschopnost pána domu se k tomu, lidově řečeno, dokopat. Následuje spor dvou sourozenců o to, zdali je lepší sledovat televizi nebo oheň. Těžko říct jak bude celkový film vypadat.

Cesta do lesa

Komedie / Romantický
Česko, 2012

Režie: Tomáš Vorel st.
Hrají: Tomáš Vorel ml., Anna Linhartová, Tomáš Hanák, Bolek Polívka, Eva Holubová, Jiří Schmitzer, Marie Štípková, Milan Šteindler, Barbora Nimcová-Schlesinger, Vojta Vovesný, David Vávra, Tomáš Vaněk, Václav Marhoul, Ján Slovák, Radomil Uhlíř, Michaela Rumpíková, Jiří Hruška

Premiéra v ČR: 4. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Cesta do lesa: Bolka Polívku napadne divoké prase