Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Bullet to the Head: Stallone bude drsný nájemný vrah

Redakce

Redakce

23. 8. 2012

Sylvesteru Stallonovi sice už bylo 66 let, ale žádný dědula to ještě není. Po snímku Expendables: Postradatelní 2, který do českých kin přijde už v září, chystá nový film Bullet to the Head. A vypadá pěkně drsně.

video
play-sharp-fill

I když se může zdát, že policista a nájemný vrah nemohou mít nic společného, v tomhle filmu je přeci jen něco spojuje. Příběh totiž pojednává o nájemném vrahovi (Sylvester Stallone) a policistovi (Sung Kang), kteří se dají dohromady, aby nalezli vraha svých parťáků a pomstili se. Zřejmě je totiž vrahem jeden a ten samý člověk.

Ve snímku se objeví také hvězda seriálu Ztraceni Adewale Akinnuoye-Agbaje. Spolupráci s režisérem Walterem Hillem si pochvaluje, je prý fanouškem jeho starších filmů (např. Rudé horko). „Jsem rád za tuhle roli. Je to totiž film s velkým rozpočtem, a tak svůj charakter musím opravdu hrát, vytvářet ho,“ popsal v rok starém interview.

Přečtěte si také o dalším novém filmu se Sylvesterem Stallonem The Tomb

Sly se rozhodně nešetří, po dvojici filmů Expendables točí hned dva další kousky, které mají vyjít v příštím roce. Kromě Bullet to the Head je to ještě krimi thriller The Tomb, ve kterém si zahrál stejně jako v Expendables společeně s Arnoldem Schwarzeneggerem.

FOTO: Sylvester Stallone ve filmu Bullet to the head

Stallone bude hledat pomstu. Zdroj: Dark Castle Entertainment

Nový akční film se Stallonem jeho fanoušky určitě potěší, ovšem od toho, kdo zahrál legendárního Rockyho, bychom čekali víc. V traileru se střílí, občas padne nějaký ten vtípek a zase jenom střílí, takže zkráceně: trailer upoutá vážně jenom fanoušky akčňáků. Co by se ale také dalo čekat od filmu s názvem Kulka do hlavy. Necháme se překvapit, třeba to trailer překoná.

Bullet to the Head

Akční / Krimi / Thriller
USA, 2013, 97 min

Režie: Walter Hill
Hrají: Sylvester Stallone, Sung Kang, Sarah Shahi, Jason Momoa, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Christian Slater, Holt McCallany, Weronika Rosati, Glen Warner, Jon Seda, Andrea Frankle

Premiéra v USA: 1. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Bullet to the Head: Stallone bude drsný nájemný vrah