Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer American Reunion: Prcičky se vrací s posledním kouskem koláče

Marek Benda

Marek Benda

15. 10. 2011

OBR: American ReunionJe to osm let, co jsme dali sbohem našim hrdinům s myšlenkou, že se s nimi pohromadě již nikdy nesetkáme. Omyl. Chystá se školní sraz a všichni přijali srdečné pozvání.

OBR: American Reunion

Dobrou chuť!, Zdroj: distributor filmu

Po třetím pokračování dnes snad již kultovní komedie nastala dlouhá éra video filmů, které se snažily zachovat základní linii předešlých dílů. Ale bez ústředních hrdinů slavné Stiflerovy party nemohly překonat jejich úspěch. Komedie American Reunion bude označena jako čtvrté pokračování, kde se sejdou Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Mena Suvari, Chris Klein, zkrátka každý, kdo něco znamená ve světě Prciček. Nikdo si nedovolil nepřijmout toto jedinečné pozvání.

Kromě všech hlavních postav se ve filmu také objeví Eugene Levy jako Jimův otec, česká sexboma Nadia, robot na lásku z budoucnosti Sherminátor či legendární Stiflerova máma.

Zatímco jsme natěšeni (nebo zděšeni), co se bude dít, teaser trailer jen dráždí. Ukázka silně zavání nostalgií. Jako by se Jim nikdy nepoučil, trapasy se kolem jeho osoby stále točí a jen tak se ho nehodlají pustit. A jeho ženuška Michelle? Ta dává na odiv své zkušenosti z hudebního tábora. Tentokrát ve vaně. Inu, s nástroji je zábava. Tohle si nemůžeme nechat ujít.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (American Reunion)

USA, 2012
Komedie/Romantický

Režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Hrají: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Mena Suvari, Chris Klein, Kartina Bowden, Tara Reid, Shannon Elizabeth, Jennifer Coolidge, Thomas Ian Nicholas, Eddie Kaye Thomas, Natasha Lyonne, John Cho, Eugene Levy

Premiéra v ČR: 5. dubna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer American Reunion: Prcičky se vrací s posledním kouskem koláče