Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

TOP 5 nejvýdělečnějších filmových párů: Ron s Hermionou všechny převálcovali!

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

17. 1. 2011

Žebříček sestavil magazín Forbes podle jednoduchého vzorce. V úvahu připadaly všechny dvojice, které se společně objevily na filmovém plátně více než jednou. Následně se sečetly jejich výdělky za posledních 10 let a voilà – žebříček byl na světě. Kolik tedy vydělal známý kouzelnický pár z Harryho Pottera? A koho všeho nechal za sebou?

FOTO: Harry Potter a Relikvie smrti - část 1

Filmová dvojice, která je nejvíc v balíku, Zdroj: distributor filmu

Vítězství filmového Rona Weasleyho (Rupert Grint) a jeho kamarádky Hermiony Grangerové (Emma Watson) je opravdu výrazné. Tato filmová dvojice, jež si spolu zahrála celkem v osmi filmech potterovské série, vydělala společně 6,3 miliardy dolarů a odskočila tak druhému páru v žebříčku o více než tři miliardy!

Stříbrnou medaili v tomto případě získala Arwen (Liv Tyler) společně s Aragornem (Viggo Mortensen) z trilogie Pán prstenů. Třetí místo pak patří pirátské dvojici Keiře Knightley a Orlandu Bloomovi aneb Elizabeth Swan a Willu Turnerovi.

Těsně pod stupni vítězů spočinula Kate Winslet a Leonardo DiCaprio, kteří se spolu objevili ve filmech Titanic a Nouzový východ. Celou pětku pak uzavírá Robert Pattinson jako upír Edward a Kristen Stewart jako Bella z úspěšné filmové série Stmívaní.

Pětka nejvýdělečnějších filmových dvojic:

1. Rupert Grint & Emma Watson – $6.3 miliardy

2. Liv Tyler & Viggo Mortensen – $3 miliardy

3. Orlando Bloom & Keira Knightley – $2.7 miliardy

4. Leonardo DiCaprio & Kate Winslet – $1.9 miliardy

5. Robert Pattinson & Kristen Stewart – $1.8 miliardy

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP 5 nejvýdělečnějších filmových párů: Ron s Hermionou všechny převálcovali!