Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Tipy na vánoční dárky pro ženy: Vsaďte na relax a luxusní spodní prádlo

Redakce

Redakce

10. 12. 2011

Sháníte vánoční dárek pro vaši partnerku? Pokud nemáte ani tušení, čím vaši milovanou potěšit, nezoufejte. Víme, které dárky udělají radost každé ženě.

FOTO: Vánoční dárky

Strefit se není nemožné, Zdroj: sxc.hu

Jak už to každý rok bývá, přišlo období Vánoc a s ním nastupuje shánění těch nejdokonalejších dárků pro naše drahé polovičky. Říká se, že potěšit ženu dárkem není jen tak. Určitě nebude stačit zajít těsně před Štědrým dnem do zlatnictví a koupit první prstýnek, který vám padne do oka.

Netradiční vánoční dárky

Pokud chcete vaší milované udělat opravdovou radost, zkuste přijít s něčím originálním. Jestli jí opět darujete podle vás neotřelou klasiku, kterou dostává každý rok, nečekejte žádný úspěch. Zkuste se na chvíli zamyslet a zvážit, čím byste ji mohl překvapit.

FOTO: Nevhodné vánoční dárky pro ženy

Na tohle rychle zapomeňte, Zdroj: dobry-darek.cz, mall.cz

Čím originálnější nápad, tím větší úspěch? Ano, ale opatrně! Pokud vás napadne opravdu něco originálního a nevšedního, nejprve se zamyslete, jestli je to vhodný dárek a vaši partnerku neurazí.

Která žena by byla ráda, kdyby pod stromečkem našla sadu šroubováků v dámském provedení nebo praktické hrnce do výbavy?

Chcete se plácnout přes kapsu? Kupte jí šperk!

Co takhle vylepšit její notebook a doplnit ho o holčičí reproduktory ve tvaru krásných lodiček? Pokud se vaše polovička s technikou moc nekamarádí, udělejte jí radost třeba setem na čokoládové fondue. Jestli vaše partnerka vyloženě nepatří k odpůrcům čokolády, jistě jí udělá radost.

FOTO: Vánoční dárky pro ženy

Dopřejte jí relax a odpočinek, Zdroj: mall.cz, bathcaddywithbookholder.co.uk

Každá žena ráda lenoší ve vaně. Určitě by ocenila, kdyby si mohla svůj oblíbený časopis číst v klidu, aniž by se bála, že se jí namočí.

Proto jí pořiďte držák na knížku do vany. Je praktický a také obsahuje dva držáčky na sklenky šampaňského a svíčku. Dárek zajistí romantický večer, který si budete užívat i vy.

FOTO: Vánoční dárky pro ženy

Paleta líčení nebo vychytávky k počítači?, Zdroj: sephora.com, technabob.com

Pokud si myslíte, že ani jeden z těchto originálních dárků by vaše partnerka neocenila, vsaďte na nesmrtelnost spodního prádla. Vybírat můžete z mnoha různých kolekcí.

Jestliže má radši sportovní styl, zkuste jí přeci jen darovat krajkové prádlo. Uvidíte sami, že budete mít velký úspěch.

Luxusní spodní prádlo udělá radost každé ženě, Zdroj: victoriassecret.com

Krásné kousky můžete nakoupit i přes internet, například od Victoria’s Secret, nebo zajděte přímo do nákupního centra, kde najdete obchody se spodním prádlem, jako jsou Etam, Intimissimi nebo Triumph. Pokud máte problém s výběrem správné velikosti, řada obchodů vám nabízí možnost výměny zboží.

Teď už stačí jenom připravit naplněné peněženky a rychle vyrazit. Protože čím rychleji nakoupíte, tím dříve si budete moci užívat svátky klidu a míru, tak jak to má být.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na vánoční dárky pro ženy: Vsaďte na relax a luxusní spodní prádlo