Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Petra Červená

Petra Červená

12. 12. 2010

FOTO: Veselé VánoceS výběrem dárků pro ženy se to na první pohled může zdát jednoduché. Stačí koupit vytouženou kabelku, boty, oblečení nebo šperky a je to. Zdání ale klame. I když by bylo snadné sklouznout k zobecnění a držet se hesla: každá žena je stejná, kyselý, v lepším případě zaražený obličej, vyvede velmi rychle z omylu ty, kteří by se tím chtěli řídit.

FOTO: lávové kameny a masáže čokoládou

Máte rádi masáže? Co třeba čokoládovou, Zdroj: kouzelnydarek.cz

Mnohé ženy dávají přednost dárku, který se jim bude líbit, před nežádoucím překvapením. Proto už dopředu řeknou svá přání, leckde si danou věc i koupí, zabalí a dají pod stromeček. Naše tipy na dárky mohou některým ženám přepsat vánoční seznamy, jiné inspirovat a další přimět ke konstatování, že ony touží po něčem zcela jiném.

Na pěstitelky se e-shopy připravily. Vysázejte si čtyřlístky. Balení obsahuje květináč, kompost a symbolické čtyři cibulky čtyřlístku. Milovnice pálivých jídel si časem můžou na talíř nakrájet pekelně pálivé chilli papričky z vlastní zahrádky. Opravdu probuzené se po ránu cítíte až po kávě či čaji? Vypěstujte si je a zahalte se kávovým a čajovým aroma. To vše najdete v e-shopu tvojedarky.cz.

FOTO: Vánoční dárky pro ženy

Vypěstujte si čtyřlístek nebo si poříďte inverzní hodiny, Zdroj: tvojedarky.cz

Pro ženy, co rády mlsají, je tu dávka čokolády bez kalorií a výčitek. Inhalátor čokolády. Prášek je uložen v důmyslné trubičce, která vám umožní zahnat potřebu na sladké  při každém nádechu. A chuť takového nadechnutí? Lahodná čokoláda. Poněkud zvláštní lízátko je na netradicni-darky.cz k dostání s příchutí tequily a skutečného jedlého červa. Nebo byste raději vodkové lízátko se škorpionem? I na tom si můžete pochutnat.

Je vám tato planeta malá? Kupte si pozemek na měsíci. Žít se tam sice nedá, ale co kdyby jednou ano. Nebaví vás nudné provedení optických myší? Přejte si diamantovou myš. A co vaše hodinky, nepotřebovaly by změnu? Netradicni-darky.cz nabízejí za 1090 korun hodinky Sex, Drugs a Rock’n’roll. Nemáte-li problém na nich poznat, kolik je hodin, zkuste popřemýšlet nad šišatými inverzními hodinami za 655 korun z e-shopu tvojedarky.cz.

FOTO: Vánoční dárky pro ženy

Optická myš posázená diamanty a lízátko s jedlým červem, Zdroj: netradicni-darky.cz

Pokud upřednostňujete hlavně designové věci, tak vyzkoušejte výrobky a oblečení od mladých nadějných designérů a návrhářů, se kterými vás Topzine.cz seznamoval a stále seznamuje. Připomeňte si třeba Maxima Velčovského, Annu Steinerovou, CHI-CHI, Playbag nebo Vohoz.

Pro vzpamatování se po náročných svátcích si můžete naordinovat wellness pobyty, relaxovat, chodit na masáže a celkově se nechat hýčkat a rozmazlovat. Patříte-li mezi aktivní typy, kteří nevydrží pět minut v klidu, vyrazte na zorbing či skákací boty. Proleťte se balonem nebo ve větroni. Pro romantické duše je tu noční let nad Prahou, Brnem a Ostravou. To vše a mnohé další netradiční zážitkové programy najdete na kouzelnydarek.cz.

FOTO: Zážitkové dárky

Proleťte se nad velkoměsty, Zdroj: kouzelnydarek.cz

Sigmund Freud řekl: „Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku: Co vlastně ženy chtějí?“ Možná se o letošních Vánocích stane zázrak a nějaký muž na to konečně přijde. Věřte pánové, odměna bude sladká.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tipy na vánoční dárky pro ženy