×
TOPZINE.cz

The Dark Knight Rises aka Batman 3 potvrzuje další herecká jména

FOTO: Christian Bale jako Batman
Christian Bale ve své nejslavnější roli, Zdroj: distributor filmu

Spojení Christopher Nolan a Batman ještě rozhodně neskončilo. O chystaném filmu a tedy závěru trilogie jsme vás již informovali, teď přicházíme s novinkami ohledně hereckého obsazení.

Christian Bale jako nejdéle sloužící Batman, Zdroj: distributor filmu

Když režisér Christopher Nolan potvrdil, že bude natáčet dalšího, v jeho režii již třetího, Batmana, ohlasy byly veskrze pozitivní. Tytam jsou časy, kdy se fanoušci před jeho prvním zpracováním příběhu netopýřího muže museli výsledku obávat. Rozhodně jim to ale nelze mít za zlé, Bruce Wayne a jeho druhá identita se na filmových plátnech objevil mnohokrát, smutnou pravdou však zůstává, že v některých případech by bylo lépe, kdyby film vůbec nevznikl.

Ne však ten Nolanův. Jeho Batman začíná a Temný rytíř jsou mnohými fanoušky naopak považovány za nejlepší filmové zpracování dobrodružství komiksového hrdiny. Snad v tom bude pokračovat i nadále.

V chystaném snímku s názvem The Dark Knight Rises se město Gotham opět ocitne v nejistotě a bude zahaleno temnotou. Batman už pro nikoho není hrdinou, ba naopak – všichni včetně policie mu jdou po krku. A korunu tomu samozřejmě nasadí pořádný záporák.

Toho si po fantastickém Jokerovi z Temného rytíře v podání Heatha Ledgera tentokrát střihne Tom Hardy. Drápy vystrčí v kostýmu Catwoman po všech spekulacích nakonec Anne Hathaway a samotným Batmanem nebude samozřejmě nikdo jiný než opět Christian Bale. Spolu s ním se natáčení již potřetí zúčastní například i Batmanova pravá ruka Morgan Freeman nebo Gary Oldman v roli komisaře Gordona.

Místo košile černý latex a nová Catwoman je na světě!

Potvrzeno bylo již i obsazení Josepha Gordon-Levitta, kterého můžete znát například z Počátku nebo z 500 dní se Summer. Nejdříve se spekulovalo, že ztvární jednu z rolí The Riddler nebo Deadshot. Následně byly tyto možnosti popřeny tím, že si Levitt zahraje roli Alberta Falconeho. Avšak i tato informace byla později dementována, a tak nad jeho rolí stále visí otazník.

Kromě něj bude nováčkem i mladá britská herečka Juno Temple. Přestože se nejedná zrovna o známé jméno, Juno se již objevila například ve filmech Pokání, Zápisky o skandálu, Králova přízeň nebo Pan Nikdo.

Natáčení The Dark Knight Rises by mělo začít v brzké době. Americká premiéra je naplánována na 20. července 2012. Do České republiky by měl film dorazit o necelý týden později.

The Dark Knight Rises

Akční/Krimi/Drama/Thriller
USA / Velká Británie, 2012

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Christian Bale, Morgan Freeman, Gary Oldman, Michael Caine, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard a další

Premiéra v ČR: 26. července 2012Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..