Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vstupenky: The Australian Pink Floyd Show se vrací do České republiky

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

12. 8. 2011

The Australian Pink Floyd Show v Praze, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.czThe Australian Pink Floyd Show jsou jednoznačně nejslavnější tributní kapelou legendárních Pink Floydů. Toto uskupení slaví báječné úspěchy. Letos se opět vrací do České republiky, aby představili svou novou velkolepou show. K vidění budou v Praze, Brně i Ostravě.

The Australian Pink Floyd Show v Praze Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

The Australian Pink Floyd Show v Praze, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

The Australian Pink Floyd Show vznikli jako tributní kapela již v roce 1988. Nikdo však v té době netušil, že jejich sláva dosáhne stejné výše jako u skutečných Pink Floydů. Tributní skupina vyprodává největší světové haly, prodala již miliony vstupenek v nejrůznějších státech. O tom, že nejsou žádní šumaři, svědčí také fakt, že vystoupili na padesátých narozeninách samotného Davida Gilmoura a britský bulvární plátek The Mirror je označil za Krále žánru.

Čtěte také: Koncert The Australian Pink Floyd show nasadil Rogeru Wattersovi laťku vysoko

The Australian Pink Floyd Show své umění přivezou ukázat do České republiky na začátku roku 2012. V Tesla aréně v Praze zahrají 14. ledna, poté 15. ledna v Brně v Hale Rondo a 16. ledna je bude hostit ostravská ČEZ aréna. Kapela přichystala i pro své další světové turné neuvěřitelnou podívanou s názvem Exposed in the Light World Tour 2012.

Vstupenky zakoupíte online již od 490 korun

Podrobnosti týkající se celé show jsou ale prozatím jednou velkou neznámou. Kapela všechny své trumfy drží v rukávu a nehodlá je odkrýt. Pánové v současnosti tvrdě dřou a zkouší, aby své příznivce ohromili. Nová show by totiž měla být absolutně nečekaným zážitkem. Kapela přislíbila, že fanoušci uslyší doposud nehrané skladby, které budou trochu upraveny a dostanou tak nového ducha. Podle Colina Wilsona skladby každého určitě uchvátí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vstupenky: The Australian Pink Floyd Show se vrací do České republiky