×
TOPZINE.cz

The 69 Eyes natočili klip k songu Borderline

Goth´n´rolloví upíři z Helsinek The 69 Eyes na konci září vydali své desáté řadové album pojmenované X a nyní k němu zveřejnili již druhý klip.

The 69 Eyes, Zdroj: nuclearblast.de, Foto: Kaylin Idora
The 69 Eyes, Zdroj: nuclearblast.de, Foto: Kaylin Idora

The 69 Eyes se po tvrdší desce Back in Blood chtějí vrátit zpět, alespoň do finských rádií, s něčím jemnějším a zpěvnějším, tedy s albem X. Na bonusový song Rosary Blue si přizvali tatérku Kat von D a píseň I´m Ready si s nimi na albu zazpívala gospelová zpěvačka Gladys Del Pilar.

Čtěte také o novém songu Bullet For My Valentine

První videoklip k pilotnímu singlu Red byl natočen ve Švédsku. Mihly se v něm svůdné švédské playmate a členové kapely dokonce zvolili i švédského režiséra Patricka Ullaeuse. Bylo záměrem kapely spolupracovat na celé desce se Švédy. Klip k písni Borderline byl sice také režírován Ullaeusem, tentokrát však natáčení probíhalo v New Orleans.

Sám frontman kapely Jyrki 69 o písni prohlásil: „Myslím, že je to nejlepší song, co jsme kdy napsali. Něco jako naše vlastní Love Me Tender. Je to jedna z těch nadčasových písní. Balada o chlápkovi, který ztratil všechno. A taky je to malé varování pro děvče, aby se do něj nezamilovalo.“

Píseň vybočuje z rázu alba a z celkového goth´n´rollového soundu The 69 Eyes. Klip začíná scénou, kde místní upírská legenda  Lord Chaz píše pět X na dveře krypty voodoo královny Marie Leveau, která leží na hřbitově v Saint Louis. Na tomto místě byla natočena také slavná psychedelická scéna kultovního filmu Bezstarostná jízda.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..