Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nový song velšských rockerů Bullet For My Valentine je za dveřmi

Redakce

Redakce

19. 11. 2012

Bullet For My Valentine začátkem listopadu do éteru vpustili nový singl Temper Temper jako ochutnávku z připravovaného alba, které má vyjít 11. února 2013.

FOTO: Bullet for My Valentine

Bullet for My Valentine Zdroj: bulletformyvalentine.com

Čtyřčlenná grupa z jižního Walesu, která oslňuje své fanoušky stylem tvrdé hudby s prvky extrémního metalu a hardcore punku, v příštím roce vydá své čtvrté studiové album. Po skoro třech letech se posluchači opět  dočkají nové tvorby pod dohledem producenta Dona Gilmora, který se již podílel na posledním albu Fever. To přineslo úspěšný track Your Betrayal.

Čtěte také o novém živáku Coldplay

Bullet For My Valentine uvedli tento měsíc na BBC Radiu v exkluzivní premiéře singl Temper Temper. Fanoušci si ho budou moci stáhnout v podobě MP3 od 25. listopadu, nyní si ho mohou předem objednat. Zda zapůsobí kytarové riffy a song bude stejně úspěšný jako Tears Don´t Fall, což je jedna z nejúspěšnějších písní kapely vůbec, to je však ve hvězdách.

S novým singlem a  následně albem přijde i krátké tour ve Velké Británii během března 2013. Dohromady to budou čtyři zastávky, a to v Birminghamu, Glasgow, Manchesteru a Londýně. O dalších koncertech zatím nejsou zprávy.

Poprvé se Bullet For My Valentine objevili v České Republice v roce 2011 na světově známém českém festivalu Rock For People. Zde byl velšský host i přes nepříznivé počasí jedním z nejostřeji sledovaných vystoupení.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový song velšských rockerů Bullet For My Valentine je za dveřmi