Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Tereza Kerndlová křtila nové album Schody z nebe

Redakce

Redakce

14. 11. 2011

V první polovině listopadu se v pražském Infinity Music Baru křtilo čtvrté studiové album Terezy Kerndlové Schody z nebe. Deska je pojmenovaná podle stejnojmenného hitu, který byl i prvním singlem alba.

Křest alba Schody z nebe Foto: Marián Juskanin, Topzine.cz

Zpěvačka Tereza Kerndlová si vybrala za kmotra alba Richarda Müllera, ale nakonec se křest musel obejít kvůli jeho zdravotní indispozici bez něj. Tereza náhradní řešení odmítla. „Richard tu ze zdravotních důvodů být nemůže a já jsem za něj náhradu nehledala, protože on je nenahraditelný. Zároveň bych po nikom jiném nechtěla, aby tu byl jako něčí náhradník,“ vyjádřila se zpěvačka.

Album vzniklo v produkci společnosti Art One s.r.o., je celé v češtině a jeho texty jsou zaměřeny na mezilidské vztahy. Obsahuje dvanáct písní, včetně duetu s Richardem Müllerem a bonusové skladby Já chci jenom to, co chci z filmu Na vlásku od Walta Disneyho.

Čtěte také: Zpěvačka Mascha pokřtila svůj první videoklip

Křtu se kromě jiných zúčastnili Martin Červinka zástupující Sony Music, producent Jan Gajdoš, přítel Terezy a textař René Mayer, fotograf Lukáš Dvořák, stylista Dušan Chrástek. Mezi gratulanty nechyběli nejbližší, otec Ladislav Kerndl a matka Olga.

Nechybělo poděkování všem, kteří se na zrodu alba podíleli, a tradiční šampaňské. Tereza zazpívala tři písně z alba: Přísahám, Slečny Ti pláčou a Schody z nebe, kterou oživil taneční doprovod.

Tereza Kerndlová – Schody z nebe
Žánr: Pop
Vydáno: 24. října 2011
Vydavatel: Sony Music

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tereza Kerndlová křtila nové album Schody z nebe