Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Zpěvačka Mascha pokřtila svůj první videoklip

Redakce

Redakce

9. 11. 2011

Pražský Velmi Jemný Klub Limonádový Joe se stal centrem příjemné hudby, známých tváří, teklo šampaňské a podávaly se domácí koláče. Na hudebním nebi se zrodila další hvězdička Mascha, která zde představila a pokřtila svůj první videoklip Dadam dadam.

Foto: Marián Juskanin, Topzine.cz

Nápad na tento projekt se zrodil v hlavě producenta a zpěváka Martina Skaly, když Mascha, vlastním jménem Marie Lulková, zaujala a doslova oslnila na školní pěvecké soutěži. Dle jeho slov mu „tato sympatická okatá holka doslova vyrazila dech.“

Ke svým skladbám si tato talentovaná zpěvačka píše vlastní texty, hudební stránku zastřešuje skladatel, aranžér a hudební producent Jiří Škorpík. Prolíná se zde dynamika a hravost s hloubavým, melancholicko-romantickým tónem.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hudba_krest-videoklipu-mascha-praha-20-10-2011/]

Nadějnému přírůstku popřáli kromě jiných i kmotři Petr Novotný, Petr Poláček, Braňo Polák, Antonín Panenka, Martin Pošta a Marián Vojtko. Nechyběly jejich proslovy, poděkování spolupracovníkům projektu a samozřejmě šampaňské a bohatý rout.

Jaký by to byl křest videoklipu, kdyby nezazpívala samotná zpěvačka? Mascha publikum doslova očarovala krásným a procítěným projevem. Příjemným osvěžením akce bylo taneční vystoupení Pop Baletu. Nechybělo projekční plátno, kde byl ve své premiéře slavnostně uveden první videoklip této nadějné zpěvačky.

To vše se odehrálo v komorní, přátelské a otevřené atmosféře výše zmíněného klubu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zpěvačka Mascha pokřtila svůj první videoklip