Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Těhotná Beyoncé je superžena. Podívejte, co všechno zvládá

Redakce

Redakce

4. 11. 2011

!Anketa!Beyoncé zvládá vydávat alba, vymýšlet parfémy, věnovat se módní značce a občas zářit ve filmu. V současnosti se navíc připravuje na novou etapu života. Navíc vypadá pořád svěží a odpočatá. Jak to dělá?

FOTO: Beyoncé

King B, Zdroj: beyonceonline.com

Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček své doby, šestnáctkrát oceněná cenou Grammy, dvakrát nominovaná na Zlatý glóbus za filmovou roli Dreamgirls, textařka, producentka. Výčet aktivit, které zvládá tato čerstvá třicátnice, by mohl být mnohem delší. Mimo jiné je velmi úspěšná na poli módy a své nezastupitelné místo má i ve světě parfémů.

Z vyprodaných sálů k přebalovacímu pultu

Zanedlouho vstoupí do nové etapy svého života, stane se matkou. Svého prvního potomka čeká s rapperem Jay-Z. Kolem jejího těhotenství se objevuje mnoho spekulací. O tom, zda je Beyoncé opravdu těhotná, nebo její dítě nosí pod srdcem náhradní matka, si udělejte názor sami.

FOTO: Beyoncé parfém Pulse

Kdo nemá vlastní parfém, jako by nebyl

Zlepšit pochmurnou podzimní náladu a rozproudit krev v žilách nám může červnové album 4, které dobývá přední příčky hitparád. V jednotlivých klipech mění Beyoncé vzhled rychlostí blesku. Pro tuto superženu není žádná vizáž tabu.

Čtěte také: Beyoncé na albu 4 přichází s dokonalou R´n´B smrští

A za co dál ji obdivujeme? Tato malá Texasanka umí ze svých nedostatků udělat přednost. Nad její postavou se muži rozplývají a ženy potlačují závist. Přestože mnoho bulvárních deníků psalo o jejích silných stehnech a nedokonalém těle, můžeme jí bez obav označit za jednu z nejvíce sexy žen planety.

FOTO: Beyoncé - House of Deréon

Šaty s cejchem House of Deréon

Spolu se svojí matkou a sestrou založily značku House of Deréon, která je ve Spojených státech velmi oblíbená. Tina Knowles stála u zrodu značky a vykonává funkci kreativní ředitelky. Beyoncé je múzou, studnicí nápadů a zosobněním. Její tvárnost nezná mezí. Exotický vzhled, osobnost i temperament v sobě Beyoncé prostě nezapře a umí se dokonale prodat.

Ve videoklipech předvádí taneční umění, které jí mohou závidět i profesionální tanečníci. Ocenění se na tuto talentovanou osobnost valí ze všech stran. Těhotná nebo netěhotná, Beyoncé prostě válí! Nám nezbývá než se inspirovat.

Když toho může tolik zvládnout tahle mladá žena, proč bychom nemohly i my? Sice nedostaneme cenu Grammy, osobní a dobrý pocit je ovšem mnohem uspokojivější!

[poll id=“108″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Těhotná Beyoncé je superžena. Podívejte, co všechno zvládá