Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Tasil na veřejnosti – a to dokonce dvakrát!

Redakce

Redakce

9. 9. 2010

FOTO: BanánMladík byl zatčen pro mávání zbraněmi hned dvou kalibrů. První ohrožení vzešlo ze snahy o veřejné obnažování se a ve druhé řadě šlo o brokovnici. Na pikantnosti celému incidentu dodal fakt, že byl oblečen v kostýmu chodícího banánu.

FOTO: Banán

Banány jsou oblíbeným zdrojem zábavy!, Zdroj: funny-potato.com

Policii ve městě Port Angeles ve státě Washington na výtržníka a jeho nevábné dovádění upozornili 18. srpna v odpoledních hodinách hosté z místní restaurace, kteří uvedli, že se  na ulici obnažoval mladík v kostýmu. Totéž doložili i další očití svědci, kteří zaregistrovali mladíka v podezřelé skupince rázující městem v autě, jak mává zbraní.

Policie zadržela jednadvacetiletého výtržníka za nevhodné obnažování se na veřejnosti a bezohledné ohrožování okolí. Podezřelý nebyl schopen vysvětlit, proč se po okolí pohyboval oblečen v kostýmu  oblečen jako chodící banán. Kostým byl zabaven jako předmět doličný.

Nepotvrzené zdroje uvedly názor policejního psychiatra z Port Angeles, že mladého podezřelého k jeho zločinnému chování přivedl jeho nedokonale zvládnutý vnitřní lidoop. Americký tisk tuto událost z poloviny srpna také trefně popsal slovy „mladíkův plán vyloupnout se před polapením nepřinesl žádné ovoce“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tasil na veřejnosti – a to dokonce dvakrát!