×
TOPZINE.cz

Tasil na veřejnosti – a to dokonce dvakrát!

FOTO: BanánMladík byl zatčen pro mávání zbraněmi hned dvou kalibrů. První ohrožení vzešlo ze snahy o veřejné obnažování se a ve druhé řadě šlo o brokovnici. Na pikantnosti celému incidentu dodal fakt, že byl oblečen v kostýmu chodícího banánu.

FOTO: Banán
Banány jsou oblíbeným zdrojem zábavy!, Zdroj: funny-potato.com

Policii ve městě Port Angeles ve státě Washington na výtržníka a jeho nevábné dovádění upozornili 18. srpna v odpoledních hodinách hosté z místní restaurace, kteří uvedli, že se  na ulici obnažoval mladík v kostýmu. Totéž doložili i další očití svědci, kteří zaregistrovali mladíka v podezřelé skupince rázující městem v autě, jak mává zbraní.

Policie zadržela jednadvacetiletého výtržníka za nevhodné obnažování se na veřejnosti a bezohledné ohrožování okolí. Podezřelý nebyl schopen vysvětlit, proč se po okolí pohyboval oblečen v kostýmu  oblečen jako chodící banán. Kostým byl zabaven jako předmět doličný.

Nepotvrzené zdroje uvedly názor policejního psychiatra z Port Angeles, že mladého podezřelého k jeho zločinnému chování přivedl jeho nedokonale zvládnutý vnitřní lidoop. Americký tisk tuto událost z poloviny srpna také trefně popsal slovy „mladíkův plán vyloupnout se před polapením nepřinesl žádné ovoce“.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..