Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Tarzan, Pocahontas, Malá mořská víla… A nově i Na vlásku

Redakce

Redakce

3. 12. 2010

Říká vám něco jméno Glen Keane? Pokud ne, nevadí. Ale určitě budete všichni znát animované filmy, jako je Planeta pokladů, Tarzan, Pocahontas, Aladin, Kráska a zvíře nebo Malá mořská víla. A právě tyto filmy spojuje Glen Keane.

Na vlásku, Zdroj: distributor filmu

Tento americký animátor si může připsat na svůj seznam další animovanou bombu. 24. listopadu měla premiéru animovaná hudební komedie Na vlásku, která se těší velké slávě. Jde o příběh princezny Rapunzel s kouzelnými vlasy zlaté barvy.

Rapunzel je ale už jako dítě unesena od svých rodičů a zamčena v tajné věži. Touží však po dobrodružství, proto se spikne s banditou, se kterým prožije spoustu dobrodružství. Spiklenec se však nesmí dozvědět o jejím královském původu, to by jinak znamenal konec jejího zachránění z věže.

A kdy že budeme moci premiéru vidět i u nás? Právě 27. ledna 2011. Takže necelé dva měsíce, a i my si budeme moci užít animovanou komedii na motivy klasické pohádky bratří Grimmů.

Na vlásku (Tangled)

Animovaný / Komedie / Rodinný / Muzikál
USA, 2010

Režie: Byron Howard, Nathan Greno
Hrají: Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman, Jeffrey Tambor, Brad Garrett, M.C. Gainey, Paul F. Tompkins, Richard Kiel, Byron Howard

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tarzan, Pocahontas, Malá mořská víla… A nově i Na vlásku