Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Svatební šaty roku 2011? Vyberte ty nejkrásnější

Redakce

Redakce

12. 9. 2011

FOTO: Svatební šatySvatba. Co jiného si my ženy pod tímto pojmem můžeme představit než nádherné šaty, o kterých sníme již odmalička? Pojďme si připomenout svatby letošního roku a zhodnotit, jaké šaty byly ty nej!

FOTO: Svatební šaty

TOP 3 svatební šaty roku 2011!, Zdroj: youtube.com

Číslo jedna neodmyslitelně patří nejsledovanější svatbě roku prince Williama a Kate Middleton. Nejenže celá svatba byla naprosto dokonalá, ale zejména svatební šaty Kate, které si z velké části prý navrhla sama, neměly chybu. Barva slonovinové kosti a několikametrová vlečka byly pastvou pro oči. Celkově šaty působily velkolepě a nevěsta v nich sklízela obdiv ze všech stran.

FOTO: Kate Middleton ve svatebních šatech

Kate vypadala ve svatebních šatech nádherně, Zdroj: youtube.com, officialroyalwedding2011.org

Kate vsadila na kombinaci jednoduché elegance s moderními prvky. Jemná romantická krajka zdobila okraje šatů a závoj, ale nejvýraznější ozdobou byl jednoznačně krajkový korzet s dlouhými rukávy a dekoltem.

Šperky Kate zvolila výrazné, ale největší pozornost si vyžádal královský diadém, který měla zasazený v elegantně sepnutých vlasech. Jedinečná byla i malá vazba něžných konvalinek, jež symbolizovala stálost lásky, věčné štěstí a manželství.

Šaty s obručí a okoukaný drdol už se nenosí

Dalším mediálně sledovaným sňatkem byla tento rok svatba Aleny Šeredové a fotbalisty Gianluigiho Buffona. Odehrávala se neočekávaně na pražském Vyšehradě, když Alena na poslední chvíli změnila místo konání obřadu z původní katedrály svatého Víta.

Šaty působily velice jednoduše, přesto krásně. Svatební sukně nevyrýsovala Aleninu dokonalou figuru, protože splývavé šaty se rozšiřovaly hned od pasu dolů. Nápadná byla ozdobná spona v pase, která šatům dodala patřičnou originalitu.

FOTO: Svatba ALeny Šeredové

Alena v krásných šatech Zdroj: youtube.com

Poslední obřad, který musí být představen, je svatba slavné topmodelky Kate Moss, která si vzala muzikanta Jamieho Hinceho. Přestože se svatby účastnilo jen pár nejbližších přátel a rodina, družiček měla Kate požehnaně. Celkem 16 mladých slečen se točilo kolem jejích luxusních vintage šatů.

Chystáte se na svatbu? Tipy pro nevěsty i družičky!

Svatební šaty Kate měly lehce krémovou barvu a byly jemně poseté drobnými třpytivými kamínky. Půvabné romantické šaty dokonale zdůrazňovaly perfektní postavu, a přestože byly trochu průsvitné, působily vkusně a velmi originálně.

FOTO: Svatba Kate Moss

Kate Moss a její úžasná vlečka, Zdroj: fashionista.com, youtube.com

Tak která nevěsta je podle vás hezčí a půvabnější? A jaké svatení šaty se vám zalíbily nejvíce? Ve svatební den by se měla každá nevěsta cítit naprosto perfektně. Ať už má na sobě šaty od Vivienne Westwood, nebo z neznámého butiku. Pokud to budou ty pravé, o kterých vždycky snila, den D se stane nezapomenutelným.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svatební šaty roku 2011? Vyberte ty nejkrásnější