Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Susan Boyle má rekord. Za dva roky vydala tři nejlépe prodávaná alba

Famous

Famous

18. 11. 2011

FOTO: Susan BoyleZpěvačka Susan Boyleová je rekordmankou, která se zapsala do dějin britské hudby. Padesátiletá Skotka se věnuje hudbě profesionálně teprve dva roky, ale vydala už třetí album.

FOTO: Susan Boyle

Zdroj: susanboylemusic.com

Všechna tři, včetně toho posledního s názvem Someone To Watch Over Me, se stala hned po uvedení na trh jedničkou v žebříčku prodejnosti. Za pětašedesát let se to nikomu nepodařilo.

Žádný jiný hudebník z Británie nedokázal vydat během dvou let tři tak úspěšná alba a tak skvěle si s nimi vést v prodejích.

Čtěte také: Jednou budu slavná jako Beatles, prohlásila Susan Boyle

„To je fantastická zpráva! Jsem potěšená, nadšená a dojatá. Jedna věc je jistá, dnes v noci otevřu láhev šampaňského a oslavím to. Je to prostě báječné. Wow!“ svěřila Susan listu Daily Mirror.

Poté, co byla Susan objevena soutěží Británie má talent (Britain’s Got Talent) v dubnu 2009, začal se o její kariéru starat tehdejší porotce Simon Cowell. Už na podzim téhož roku jí pomohl vydat úspěšné album I Dreamed A Dream, o rok později to byla deska The Gift a letos na trh uvedená kompilace nese název Someone To Watch Over Me.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Susan Boyle má rekord. Za dva roky vydala tři nejlépe prodávaná alba