Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Super drbna Blake Lively je múzou návrhářů. V čem spočívá její kouzlo?

Redakce

Redakce

16. 10. 2011

FOTO: Blake LivelyObjevovat se v módních časopisech a hrát po boku sexy mužů je snem mnoha žen. Křehká blondýnka Blake Lively toho poměrně snadno dosáhla a navíc se stala módní ikonou.

FOTO: Blake Lively v kampani pro Chanel

Blake v kampani pro Chanel, Zdroj: blakelivelyweb.com

Překrásná Blake Lively se před kamerou objevila několikrát, ale teprve seriál Gossip Girl o smetánce žijící na Upper East Side ji vynesl do nebeských výšin. Serenu van der Woodsen zná už téměř každý a její perfektně sladěné outfity inspirují dívky po celém světě.

Její seriálová postava má styl, ale samotná Blake rozhodně nezůstává pozadu. Ne nadarmo se také objevila v britském časopise Glamour mezi 45 nejlépe oblékanými celebritami.

Čas na změnu

Ženy odjakživa touží po krásných věcech a šatna o velikosti obývacího pokoje jim zrychluje tep. Není proto divu, že se seriály mapující životy bohatých a vkusem obdařených lidí vyšplhaly na přední pozice ve sledovanosti.

Jelikož se trendy mění jako na běžícím pásu, populární seriál Sex ve městě musel být vystřídán něčím novým.

Seriály, při kterých slintáme nejen nad šatníkem

Tak se zrodil fenomén jménem Gossip Girl, který udělal z hlavních protagonistů hvězdy doslova přes noc. A nejenom to. Začal také udávat módní trendy a propagovat tvorbu návrhářů. Kdo nevlastní kabelku Chanel, jako by nebyl.

FOTO: Blake Lively

Její outfity jsou pastva pro oči

Natáčení Blake absolutně změnilo život, a to nejen ten profesní. Se svým seriálovým partnerem Pennem Badgleym tvořili po dlouhou dobu překrásný pár. Vztah bohužel nevydržel, ale kráska nezůstala dlouho sama. Pár měsíců byla spojována s hercem Leonardem DiCapriem. Teď je údajně opět single.

Lodičky Blake

Nejen na filmovém plátně vystřídala Blake nespočet modelů od světoznámých značek. Na červeném koberci vždy září, často v modelu Chanel. Díky skvělému vztahu s šéfredaktorkou Vogue Annou Wintour to dotáhla na tvář kampaně francouzské značky Chanel. Karl Lagerfeld jí byl okouzlen a Blake se tak zařadila po bok krásek jako je Audrey Tautou či Vanessa Paradis.

FOTO: Blake Lively

Na červeném koberci se promění v bohyni

Zachvátila vás žárlivost? Raději ani nečtěte dál. Nejenže si herečka podmanila návrháře značky Chanel, ale také se stala múzou Christiana Louboutina. Návrhář jí byl tak nadšen, že dokonce vytvořil boty na ultra tenké jehle, které nesou její jméno.

Blake tvrdí, že nevyužívá pomoci stylistů, jelikož je móda prostředkem vyjádření sama sebe. Mezi její ikony patří Katharine Hepburn, Grace Kelly a Sienna Miller. Mladičká herečka má před sebou dlouhou kariéru na stříbrném plátně. Věřím ale, že i ve světě módy o ní ještě hodně uslyšíme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Super drbna Blake Lively je múzou návrhářů. V čem spočívá její kouzlo?