Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Seriály, při kterých slintáme nejen nad šatníkem. Mužům vstup zakázán!

Redakce

Redakce

31. 8. 2011

FOTO: Chuck Bass, Blair Waldorf - Gossip GirlJistě to zná každá z vás. Měla jste náročný den a na večerním programu se vám objevuje odpočinek. Proto si koupíte láhev vína a pustíte něco pěkného. Máte rády módu, vtip a zároveň hledáte útočiště v životech jiných? Pak nalaďte Sex ve městě, Gossip Girl nebo 90210.

FOTO: Superdrbna a Sex ve městě

Chceme jejich šatník!, Zdroj: youtube.com

Móda je pojem a pro mnoho lidí téměř zásadní věcí v životě. To už pochopilo mnoho režisérů, a proto se v dnešní době natáčí seriály a filmy, kde móda hraje hlavní roli. V kvalitě se ovšem všechny takové počiny liší, proto si pojďme představit ty nejlepší z nejlepších.

Gossip Girl alias Super drbna

Určitě se všechny shodneme, že tento seriál je současné číslo jedna! Děj se odehrává v newyorském Upper East Side, domově americké dospívající smetánky. Hlavní postavou je Serena van der Woodsen, která zamíchá životy všech našich oblíbenců. Celou střední školu bojuje se svou nejlepší kamarádkou Blair Waldorf, která je hvězdou v oboru Pomsta podle Blair!

V seriálu se to jen hemží krásnými, mladými, bohatými a úspěšnými lidmi, nechybí ani sexy pánské osazenstvo. Životy hlavních postav se po několik sérií proplétají, z nepřátel se stávají přátelé na život a na smrt a z nejlepších přátel největší soupeři.

FOTO: Gossip Girl, Superdrbna

Každý díl Superdrbny je pastva pro oči

Po módní stránce nemáme tomuto seriálu co vytknout. V každém díle se objeví spousta dokonalých kousků z nejnovějších kolekcí TOP módních návrhářů. K bohatým móda patří. To ví i Chuck Bass! Pokud máte chuť se pobavit, omrknout krásnou módu, trochu se zasnít, srovnat svůj život s životy americké zlaté mládeže a zjistit, že opravdu může být i hůř, je tento seriál to pravé ořechové. Ode mě dostává 5 hvězdiček!

90210 Nová generace

Seriál 90210 zná snad každý. I když se přestala natáčet původní verze, počítalo se s tím, že konec není definitivní. Režiséři do budoucna plánovali natočení celovečerního filmu nebo pokračování seriálu. Ani jedno se neuskutečnilo, jelikož ne všechny postavy se chtěly vrátit zpátky do Beverly Hills.

Nevyšel ani plán A, ani plán B, proto přišel čas na plán C. Natočit stejnojmenný seriál s novými herci pro mladší generaci. Děj se opět odehrává v LA a točí se kolem střední školy, lásky, trápení, módy, dívčích válek.

Dylan s Kelly jsou minulostí, na kterou nezapomeneme

Styl všech hlavních postav je především hollywoodský. Jelikož se příběhy odehrávají v teplém prostředí, kde slunce pořád svítí, postavy jsou oblečené velice jednoduše. Stylisté se drželi hesla, že v jednoduchosti je krása, a mnohdy u některých outfitů zapomněli na doplňky.

Pokud toužíte po krásném hollywoodském prostředí, které můžete hlavním postavám jen tiše závidět, určitě se nezapomeňte na tento seriál podívat, stojí za to. Vidím to na 4 hvězdičky.

Džungle rtěnek

Na českých obrazovkách jste tento seriál mohly sledovat na Primě. Objevuje se v něm luxusní móda a je připodobňovaný k Sexu ve městě (pochází od stejné autorky), přesto nevzbudil takový zájem, jak se předpokládalo. Hlavní postavy jsou tři nejlepší kamarádky, které těžce pracují na své kariéře v New Yorku. Jak spojit milostný život, rodinu a přátele s kariérou? To je tvrdý oříšek, který se hrdinky pokoušejí rozlousknout.

FOTO: Džungle rtěnek

Život v New Yorku není černobílý

Dvě z hlavních postav se živí jako módní návrhářka a šéfredaktorka módního časopisu, takže móda má v seriálu své místo. V každém díle nás styly všech třech hrdinek oslní a nám nezbývá nic jiného než slintat a tajně závidět. Jako v každém seriálu o módě jsou tu nejdůležitější boty. Bez podpatků by se tento seriál nemohl odehrávat. I přes malou sledovanost si zaslouží 4 hvězdičky!

Sex ve městě

Samozřejmě nesmíme zapomenout na dokonalý Sex ve městě, kde jsou móda i sex klíčovou záležitostí. Seriál se opět odehrává v Big Apple, kde se čtyři nejlepší kamarádky snaží žít podle svých představ. Čtyři ženy, čtyři různé povahy a životy, čtyři naprosto odlišné styly. Přesto jsou nejlepší kamarádky už celou věčnost. Kdo by neznal novinářku Carrie, jejíž největší vášní je nakupování luxusních bot?

FOTO: Sex ve městě

Móda, sex, přátelství

Móda v Sexu ve městě je rozmanitá, takže si na své přijde každá z vás. Carrie se nebojí experimentovat, Samantha je pyšná na své tělo, a tak jej náležitě ukazuje. Miranda je zrzka, které jsou přírodní barvy předem určené. A nakonec nejusedlejší Charlotte, kterou často uvidíte v outfitu, který nemá téměř žádný výstřih, nebo ukazuje jen malou část těla.

Více o Sexu ve městě!

Po skončení natáčení seriálu přišla na řadu filmová adaptace, která se dočkala i pokračování. V poslední době se objevují spekulace o možném natočení pokračování či podobné série, která by navazovala na životy oblíbených hrdinek. Sex ve městě se stává klasikou, právem ho ocejchuji 5 hvězdičkami!

Který seriál vás bude provázet dámským večerem?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriály, při kterých slintáme nejen nad šatníkem. Mužům vstup zakázán!