Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Steven Tyler a Alice Cooper si stěžují: Dnešní rockeři nemají testosteron

Redakce

Redakce

10. 11. 2012

FOTO: Alice Cooper

Moderní doba překypuje množstvím interpretů různých stylů. Podle rockových hvězd však platí jasné pravidlo: když  tvůrci chybí správné emoční rozpoložení, nic to neskryje. Podívejme se jejich očima na současnou rockovou scénu.

FOTO: Alice Cooper

Alice Cooper Zdroj: myspace.com

Vrchol slávy hudebních legend jako jsou Steven Tyler (Aerosmith) nebo  Alice Cooper už sice pominul, spokojeného stáří jim však dnešní doba dojít nedopřává. Britské deníky mají pro rockové veterány pochopení.

Čtěte také o nové parodii na Justina Biebera

„Dnešnímu světu chybí uvolněnost. Výkon není  jen o příchodu a provedení. Je to o milování a nespoutané vášni. Svět nepociťuje dostatek lásky,“ tvrdí Steven Tyler v soukromém interview pro deník The Guardian.

Skupina Aerosmith vydala 6. listopadu patnácté album nesoucí název Music From Another Dimension. Zahrnuje jak spolupráci s Johnnym Deppem, tak i s nejstarším synem Johna Lennona Julianem. Názvy songů  obsažených na LP jako například Love Three Times A Day či Lover A Lot mohou jen potvrdit slova Stevena Tylera.

Deníku The Independent svěřil Alice Cooper:  „Světu chybí rockeři s pořádnou dávkou testosteronu. Já jsem žil za doby Keithe Moona a Johna Lennona. Všichni naši přátelé umírali ve věku 27 let,“ vzpomíná rocker a dodává: „Když chcete být pořádný rocker, tak se musíte podle toho chovat. Dnes, kam se jen podívám, vidím sedmnáctileté děti, které si chtějí jen zavěsit kytaru níže rozkroku. Při hraní se musí zapojit i hlava.“

Výpovědi výše zmíněných veteránů sice zní každá jinak, námět je však jednotný a jasný. Za reakce na dnešní situaci na rockové scéně lze pravděpodobně  považovat i vydání nových alb oběma interprety za poslední dva roky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Steven Tyler a Alice Cooper si stěžují: Dnešní rockeři nemají testosteron