Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mám rád holky tlustý, zní v parodii na Boyfriend od Justina Biebera

Martin Peška

Martin Peška

7. 11. 2012

„Mám rád holky tlustý – my jsme kluci hustý!“ I takové rýmy zní v parodii na píseň Boyfriend od Justina Biebera, za níž stojí projekt Kaťata Bro.

Kaťata Bro je duo, které vytvořil Kuba Ryba, zpěvák české pop-punkové kapely Rybičky 48, a trochu netradiční písničkář s kytarou, který si říká Pekař. Parodie na Boyfriend nese názvem Macatá a je už třetím počinem Kaťata Bro.

Duo vzniklo letos v létě, kdy vytvořilo svou první parodii. Obětním beránkem se v srpnu stala píseň Takata od Taka Bros a další letní diskotékové hity. Odtud pochází i název českého projektu. Letní hit v podání Kaťata Bro už na YouTube zhlédlo za tři měsíce více než 600.000 uživatelů.

Já rád čabajky! je oficiální název v pořadí druhé parodie. Tentokrát na hit I like It od španělské popové hvězdy Enrique Iglesiase.

Projekt Kaťata Bro vznikl stejně jako každý dosavadní projekt Kuby Ryby: „Prostě jsme se nudili a něco vykoumali. Bavíme se tím, že přetextováváme známý diskotékový hity.“

Současně ale Kuba Ryba dodává, že jde hlavně o legraci, projekt nemá hlubší smysl, a kapela Rybičky 48, která letos slaví deset let existence, zůstává stále jeho prioritou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mám rád holky tlustý, zní v parodii na Boyfriend od Justina Biebera