Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Steven Adler, spoluzakladatel Guns N‘ Roses, rozjíždí nový projekt: Adler

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

14. 5. 2012

Steven Adler, kdysi člen zakládající sestavy Guns N‘ Roses, dnes jen méně významný bubeník přežívající na slavném jméně, organizuje nový hudební projekt a vydává singl The One That You Hated.

Skupina Adler Zdroj: twitter

Nedávno jsme čtenáře TOPZINE.cz informovali o tom, že Steven Adler vydal své memoáry My Appetite For Destruction, jejichž česká verze je zatím v nedohlednu. Přibližně ve stejné době, tedy v roce 2010, vypustila jeho kapela Adler’s Appetite do éteru také tři nové singly.

Poté nebylo o bubeníkovi příliš slyšet. Až nyní! Realizuje se ve svém novém projektu, který pojmenoval prostě Adler. Na post kytaristy si přibral svého starého známého z Adler’s Appetite Lonnyho Paula a sestavu doplnil pečlivě vybraným zpěvákem Jacobem Buntonem.

Steven Adler je z nového projektu nadšený: „Miluju hudbu, kterou vytváříme! Nebyl jsem z muziky tak nadšený od doby GNR. Jacob je přesně ten zpěvák, kterého jsem hledal. Má ohromný rozsah, píše úžasné songy a je to skvělý frontman.“

Jediným dosavadním singlem projektu Adler je The One That You Hated ze zatím nepojmenovaného alba. Podle zpráv by měl na chystaném albu hostovat dokonce i Slash na oplátku za Adlerovo bubnování v písni Baby Can’t Drive na Slashově poslední desce. Rovněž by se měl na nahrávce objevit i kytarista John 5 známý ze spolupráce s Robem Zombiem či Marilynem Mansonem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Steven Adler, spoluzakladatel Guns N‘ Roses, rozjíždí nový projekt: Adler