Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Marilyn Manson míří do Prahy. Po brněnském koncertě má co napravovat

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

15. 2. 2012

Americký buřič a provokatér Marilyn Manson se po svém brněnském fiasku chystá opět na Českou republiku. Tentokrát navštíví pražskou Lucernu, kde vystoupí 15. července.

Marilyn Manson, zdroj: Youtube.com

Marilyn Manson zdroj: youtube.com

Ačkoli o tom Mansonovy internetové stránky zatím neinformují, na webovkách pořadatelské agentury D Smack Promotion se objevila zpráva o zpěvákově plánované show v Praze. Datum koncertu je ohlášeno na 15. července. Vstupenky na koncert Marilyna Mansona budou v prodeji od tohoto čtvrtka, tedy od 16. února, a jejich cena by se měla pohybovat okolo 900 korun.

Zjistěte také, jaké má Manson požadavky na turné

Poslední návštěva Mansona v České republice není příliš opěvována. Brněnský koncert poznamenaný několika nervózně přerušenými songy totiž skončil příjezdem sanitky, která odvážela poraněného bubeníka Gingera Fishe

Bubeník po jednom z oněch přerušení písně neustál úder mikrofonu do obličeje a ze své židličky se doslova svalil na zem. Po chvilce ticha ještě dokázal odehrát pár písní, ale pak byla show velmi chladně ukončena bez jakéhokoli oficiálního vysvětlení ze strany pořadatelů.

Manson představí na turné novou desku

Na současné turné vyráží kapela k podpoře plánované desky Born Villian. Sám umělec o desce prohlásil, že bude mnohem tvrdší než předešlá tvorba.

K podpoře Born Villian byl natočen krátkometrážní film režírovaný Shiou LaBeoufem, který však vzhledem ke kontroverzní povaze záměrně nepřikládáme. Otázkou zůstává, zda klip naznačuje i povahu celého turné. Pokud ano, máme se opravdu na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marilyn Manson míří do Prahy. Po brněnském koncertě má co napravovat