Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nejhorší manýry hvězd. Zjistěte, jak skromný je právě váš oblíbenec

Redakce

Redakce

31. 12. 2011

Od hektolitrů šampaňského až po neprůstřelné auto. To představuje jen zlomek z mnoha požadavků, které jsou některé hudební hvězdy schopny nadiktovat ještě před stanovením svého honoráře.

FOTO: Madonna preferuje satén.

Madonna preferuje satén Zdroj: gossipextra.com

A tak se pomalu ale jistě stávají z producentů, pořadatelů koncertů a ostatních členů realizačních týmů poloviční blázni na honu za splněním i těch nejkurióznějších přání. Není se pak čemu divit, když se od těchto lidí z backstage častokrát dozvíte na adresu svého platonického miláčka spoustu nelichotivých atributů.

Hvězdy jsou prý totiž rok od roku rozmazlenější a zhýčkanější. A tak zprostředkujícím agenturám nezbývá než se opancéřovat trpělivostí, zapsat se do kurzu asertivity a opatřit se balením zklidňujících analgetik. Pro vaši představivost přinášíme vybrané interprety, mezi kterými možná objevíte i některé ze svých oblíbenců, a leckdy vás možná překvapí jejich dosud utajovaná skromnost.

Madonna

Popová zpěvačka je vcelku asketická a požaduje jediné: mít kolem sebe naprosto všechno, co jen jde, ze saténu. Hoteliéři tak před jejím příjezdem mění nejen povlečení na postelích, ale také župany, a dokonce převěšují i závěsy. Svým pobytem u nás v rámci svého koncertu před dvěma lety tak dokázala vyzvednout zisky tuzemským textilním podnikům o 50%.

Jennifer Lopez

Americká zpěvačka Jennifer Lopez rozhodně není paní šetřilka. Naopak si potrpí na pompéznost a také na jahody. Nejen, že sebou všude vozí doprovod, který častokrát čítá i padesát lidí, ale chce se také vozit v automobilech nejlepších značek a hlavně požaduje nejlepší bydlení.

FOTO: Jennifer Lopez nepatří zrovna k nejskromnějším.

Jennifer Lopez nepatří zrovna k nejskromnějším Zdroj: gossipextra.com

Nejhorší u ní prý je, když ve městě nenajde vhodný hotel. V takovém případě je ochotna bydlet třeba i v sousední zemi a přelétávat vrtulníkem, jen aby měla to nejlepší, uvedl jeden z bývalých zpěvaččiných zaměstnanců. To je zřejmě i důvodem, proč k nám kromě zpěvaččina parfému či kolekce obuvi sama její velebnost J.LO nepřijela. Chápeme.

James Brown (†2006)

Jeden z nejpodivuhodnějších rozmarů míval legendární zpěvák James Brown. Před svými koncerty požadoval mít v šatně dvě dívky mladší 21 let a fén. Předpokládáme jistě zcela správně, že s děvčaty chtěl prokonzultovat pořadí písní na svém playlistu.

Čtěte také, jaké požadavky na turné má zpěvačka Adele

Paul McCartney

Vskutku botanik a býložravec, posuďte sami: devatenáct listnatých rostlin vysokých 1,8 m a vegetariánský bufet. V autě žádné kožené polstrování, nesmí s ním mluvit nikdo v koženém oblečení a při koncertu se nesmějí prodávat ani párky. Obdivuhodné šíření vegetariánské osvěty.

Mariah Carey

Šampaňské značky Crystal, krabici ohebných slámek, speciální službu na úklid použitých žvýkaček, čajový servis pro osm lidí, medvídek naplněný medem, dva osvěžovače vzduchu, štěňátko a minimálně dvě koťátka pro mazlení… Ťuťu ňuňu. Tak to jsou vskutku slaďounká přání. No není ta Mariah rozkošňoučká?

Robbie Williams

Čtyři popelníky, dva balíčky cigaret, dvě velká zrcadla, párátka, voda Evian, měkký toaletní papír, dózy plné žvýkaček, ale každá musí být jiná… Není divu, že po dvou baleních cigaret přijde umělci takového formátu vhod měkké toaletní pohlazení.

James Blunt

James Blunt obvykle požaduje dvanáct lahví cideru (zkvašeného moštu), sto dvacet lahví piva, čtyři láhve vodky, tři láhve vína a dvanáct lahví šampaňského. V případě čistě Jamesovy spotřeby by zpěvákovi pokojíček v protialkoholovém sanatoriu slušel.

Britney Spears

Dvě krabice sušenek s ovocnou marmeládou, sladké cereálie, dvě prostorné pohovky, koberec bez zápachu a telefonní linka. Nějakých pár sacharidů navíc Britney evidentně neřeší. Ostatně, co během koncertu nezvládne odzpívat, spolehlivě odtančí a odkroutí.

Marilyn Manson

Klimatizace zapnutá na maximum, gumoví medvídci Haribo, kukuřičné chipsy Doritos, popcorn z mikrovlnky, láhev absintu a holohlavá prostitutka bez zubů. Kde eskortní služba najímá nejstarší řemeslnické dívky dle uvedených kritérií, již zdroj neuvádí.

Puff Diddy

Dvě stě čtyři ručníků, dvacet mýdel, dvě láhve koňaku Hennessy, dvě láhve červeného vína, dvě láhve nejdražšího šampaňského Don Perignon, vodka Grey Goose, květiny, dorty a neprůstřelné auto Maybach za šest milionů korun. Pokud P. Daddy nepřestřelí, může být v klidu.

Janet Jackson

Janet na svých koncertech vyžaduje pojízdnou kliniku se specialistou na krční a nosní. Zde by možná stálo za to zvážit trvalou hospitalizaci.

Justin Timberlake

Dveře do Justinova hotelového pokoje musí být dezinfikovány každou hodinu. Prý se tomu říká misofóbie.

Red Hot Chili Peppers

Bazének s kačenkami. To bude pro místní promotéry v rámci jejich nadcházejícího pražského koncertu jistě hračka.

Čtěte také: Red Hot Chili Peppers vystoupí v srpnu 2012 v Praze

Pokud vás některé rozmary zmíněných celebrit překvapily, vězte, že se dá stále přijít s dalšími invencemi. Ovšem pokud mají všechny tyto rozmary vést k dokonalému koncertu a bezchybnému hudebnímu zážitku, ať si naporoučí interpreti klidně hodinky s vodotryskem. Nic není nemožné a spokojenost bude na obou stranách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejhorší manýry hvězd. Zjistěte, jak skromný je právě váš oblíbenec