Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Steve Jobs se oblékal, jak chtěl. Miloval svůj černý rolák a džíny

Anna Talašová

Anna Talašová

6. 10. 2011

Nosil pořád dokola jedny džíny a k nim obyčejný černý rolák. Nesundal lenonky. Nezajímalo ho, co se zrovna nosí. A vždycky vypadal dobře.

FOTO: Steve Jobs

Podmanivý pohled a vlasy podle kastrolu, i to byl Steve Jobs, Zdroj: youtube.com

Geniální Steve Jobs uměl chodit nejenom ve světě techniky. Jak jinak si vysvětlit, že i v máničkovském období vypadal jako Ashton Kutcher? Nebo to, že v uniformě sestávající z roláku, džínů a tenisek byl vždy nenuceně sexy?

Steve Jobs nebyl vždycky ten krátkovlasý chlápek s brýlemi. Nevyhnulo se mu mikádo, patka ani střih podle hrnce. Zkoušel bradku, plnovous i hladce oholenou tvář. Chvíli tápal a hledal kompromis mezi klukem z garáže s geniálními nápady a uctívaným šéfem obřího podniku. Většinou se to ale obešlo bez většího módního faux pas.

Zajímá vás, jak myslel Steve Jobs?

Nemoc se podepsala pod jeho váhové výkyvy, ubíhající roky zase dosvědčovaly řídnoucí vlasy a prošedivělé vousy. Jako u většiny mužů se ale i u něj potvrdilo to, co ženy můžou jen závidět. Čím je chlap starší, tím vypadá líp. Nemusíte být posedlí jeho převratnými objevy a vynálezy, abyste uznali, že v posledních letech měl šarmu víc než kdy dřív.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/steve_jobs/]

Steve Jobs měl styl. A že není Steve jako Steve, dokazuje umolousaný Jobsův kolega Steve Wozniak. Omlouváme se, Steve, ale sexy mozek nestačí. Obdiv fanynek z druhé strany zeměkoule nezajistí, na to je potřeba něco víc.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Steve Jobs se oblékal, jak chtěl. Miloval svůj černý rolák a džíny