Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Potvrzeno: Kniha Jak myslí Steve Jobs půjde opět do tisku

Martin Peška

Martin Peška

6. 10. 2011

!Exkluzivně!Kniha Jak myslí Steve Jobs, české vydání amerického bestselleru Inside Steve‘s Brain, půjde opět do tiskárny. Dotisk by měl čítat tisíc kusů. Redakci Topzine.cz to exkluzivně potvrdila Radka Potměšilová z Albatros Media.

OBR: Kniha Jak myslí Steve Jobs

Knihu Jak myslí Steve Jobs vydalo v Česku poprvé před více než dvěma lety nakladatelství Computer Press

Publikace věnující se osobnosti Steveho Jobse a společnosti Apple, jejímž autorem je redaktor legendárního magazínu Wired.com, Leander Kahney, vyšla v Česku poprvé na jaře roku 2009, rozšířené vydání pak 30. října loňského roku. Právě to obsahuje nejen aktualizovaný materiál, ale také zahrnuje rozbor toho, jak se asi Apple dokáže vyrovnat s dlouhodobou absencí, nebo dokonce s odchodem Steva Jobse ze společnosti.

Podle slov Radky Potměšilové se nyní bude tisknout dalších tisíc kusů knihy s dodávkou nejpozději do 14 dnů.

Čtěte také: Zakladatel Applu, Steve Jobs, zemřel. Bylo mu 56 let

O knize Jak myslí Steve Jobs:
Kniha Jak myslí Steve Jobs je průřezem kultu osobnosti, jenž Jobse obklopuje. Leander Kahney v knize odhaluje tajemství jeho neuvěřitelných výsledků. Odkrývá Jobsovo skutečné já – ne jeho srdce nebo jeho známý temperament, ale jeho mysl. Takže, jak skutečně Jobs myslí? Co se odehrává v jeho mozku? Podle Leandera Kahneyho, který se Jobsovi věnuje od počátku 90. let minulého století, jde o neskutečně rozporuplnou osobnost.

Kahney rozkrývá principy, jimiž se Jobs řídí, když do prodeje uvolňuje přelomové produkty, které až fanaticky přitahují loajální zákazníky. Zároveň odhaluje jeho práci při řízení světově nejvlivnějších obchodních značek, jako je iPod, iMac, iPhone a jiných. Výsledkem je tato unikátní kniha, která je částečně biografií a částečně manažerskou příručkou. Kniha poskytuje pohled do útrob Jobsova mozku a možná vás naučí něco o tom, jak vytvořit váš vlastní kult inovací.

Kniha Tajemství inovací Steva Jobse, kterou napsal Carmine Gallo, autor a sloupkař Bloomberg BusinessWeek a Monster.com, se alespoň prozatím do tiskáren nevrátí, je totiž stále na skladech.

O Tajemství inovací Steva Jobse:
OBR: Tajemství inovací Steva JobseKniha není životopisem Steva Jobse. Odkrývá zásady, jež Steva přivedly k nápadům bez hranic a které skutečně změnily svět: principy, jež můžete použít i vy při rozvíjení vlastního potenciálu, a dosáhnout tak průlomového úspěchu v obchodě i v životě.

Uvedené principy mají základ v pečlivé interpretaci Jobsových vlastních slov za poslední tři desetiletí, ve svědectvích bývalých zaměstnanců Applu a v široké škále manažerů, podnikatelů, vychovatelů i drobných živnostníků, kteří se inspirovali stejnou otázkou: Co by udělal Steve?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potvrzeno: Kniha Jak myslí Steve Jobs půjde opět do tisku