Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Spielberg má smůlu. Nový film Interstellar bude točit režisér Temného rytíře

Redakce

Redakce

11. 1. 2013

FOTO: Počátek

Už delší dobu se diskutovalo o novém sci-fi filmu, jehož scénář napsal Jonathan Nolan. Říkalo se, že se filmu chopí Steven Spielberg. Bude to ale jinak. Režisérem filmu bude Jonathanův  talentovaný bratr Christopher Nolan.

FOTO: Počátek

Počátek je za námi. Tentokrát budeme cestovat v čase červími dírami. Zdroj: Warner Bros

Nakonec to nebude Steven Spielberg, kdo bude režírovat nový film Jonathana Nolana, jak se spekulovalo, ale bude to jeho starší bratr Christopher Nolan, kdo se filmu chopí. Ch. Nolan má zřejmě po svém posledním snímku Temný rytíř povstal (2012) velké ambice a se svým bratrem chtějí vytvořit další skvělý film. Už teď je o film zájem nejen ze strany fanoušků, ale také ze strany distributorů. Vzaly si ho na starost totiž rovnou dvě velké společnosti, a to Warner Bros a Paramount Pictures.

Jonathan Nolan vymyslel příběh na základě vědeckých teorií amerického astrofyzika Kipa S. Thorna, které říkají, že červími dírami lze cestovat v čase. A o cestování v čase, červích dírách a jiných dimenzích zřejmě bude i film, který se prozatím jmenuje Interstellar.

S podobným filmem už má Christopher Nolan zkušenosti. O cestování v paralelních dimenzích byl totiž už snímek Počátek (2010), za který režisér sklidil také velký úspěch. Můžeme být tedy zvědaví, jak tentokrát režisér film pojme. Zajímavá je také spolupráce bratrů Nolanových. O tom, že jsou oba skvělí a úspěšní není pochyb, ale jsou také rodina a dobře se znají, takže výsledkem jejich spolupráce bude určitě skvělý film, na který se jejich fanoušci mohou těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spielberg má smůlu. Nový film Interstellar bude točit režisér Temného rytíře