Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Soutěž pro zapálené pisálky. Kdo bude příštím autorem bestselleru?

Redakce

Redakce

15. 1. 2013

FOTO: Psaní

Máte literární nadání, ale vaše výtvory nemá kdo ocenit? Chcete prorazit v literární branži, ale bojíte se silné konkurence? Vzdáváte boj předem? Odhodlejte se a zkuste štěstí. 

FOTO: Psaní

Píšete do šuplíku? Zapomeňte na to, staňte se autorem bestselleru., Zdroj: sxc.hu

Možná právě vás hledá nakladatelství Fragment jako budoucího autora bestselleru. Vyhlásilo již třetí ročník soutěže s názvem Hledá se autor bestselleru. Letos se bude soutěžit v žánru moderní pohádka pro dospělé. Pět nejlepších pohádek z pera talentovaných autorů vyjde na jaře ve společné e-knize. Výtěžek z prodeje věnuje nakladatelství Fragment na konto Centra Paraple.

Co je nutné udělat?

„Od soutěže si slibujeme objevení nových talentů. Hodně takových netuší, jak na sebe v branži upozornit,“ říká Pavel Nýč, spolumajitel Nakladatelství Fragment.

Soutěž se týká pouze nových talentů. Pokud jste dosud svá díla nepublikovali, zašlete pohádku v rozsahu 10 až 25 normostran nejpozději do 28. února 2013 na adresu nakladatelství Fragment.

Nepřehlédněte: Spisovatelé radí: šest pravidel správného psaní podle George Orwella

Vaše výtvory budou následně zhodnoceny veřejností i odbornou porotou, která se skládá z kulturních redaktorů jako je Kateřina Farná, Klára Kubíčková, Petr Fischer a Stanislav Šulc.

„Hlasování na webu soutěže je veřejné, každý může z jedné IP adresy hlasovat pouze jednou, a to pro pět pohádek, které by rád viděl v knize. Není v našich silách zabránit hromadnému přísunu hlasů jedné pohádce od autorových přátel ze sociálních sítí, proto jsou hlasy veřejnosti a odborné poroty na stejné úrovni a vítěze určí až vážený průměr mínění obou táborů,“ podotknul k hodnocení Pavel Nýč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž pro zapálené pisálky. Kdo bude příštím autorem bestselleru?