Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Soutěž o vstupenky na Prague City Festival

Redakce

Redakce

20. 6. 2011

FOTO: Prague City Festival logoPraha chystá další velkou show. 23. červen, 12:45, velká open-air scéna na Bruselské cestě, spousta skvělých českých i zahraničních kapel – seznamte se, toto je Prague City Festival. Vyhrajte vstupenky a zažijte něco jedinečného.

FOTO: Hadouken

Hadouken vystoupí na Prague City Festivalu, Zdroj: cityfestival.cz

Letošní Prague City Festival je teprve prvním ročníkem, ale i tak slibuje velké věci. Hlavním krédem je vytvoření mezinárodně uznávané festivalové scény, kterou budou navštěvovat nejen čeští milovníci skvělé hudby, ale také ti zahraniční. Holešovické výstaviště se tak promění na hudební chrám, v němž najdete to nejlepší hudební zázemí evropské úrovně.

Podívejte se na nápovědu k soutěžní otázce

Prague City Festival je jednodenní smrští kapel, které mají jméno. Svou účast přislíbili 30 Seconds to Mars, The Hives, House of Pain, Gogol Bordello nebo také čeští Support Lesbiens, Tleskač a spousta dalších hudebních ikon. Zodpovězte naši soutěžní otázku a ochutnejte skvělé menu, které pro vás Prague City Festival nachystal.

Jak se jmenuje mezinárodní uskupení fanoušků jednoho z headlinerů Prague City Festivalu 30 Seconds to Mars, které funguje jako jejich dobrovolný propagační tým?

a) Fan Club

b) The Crew

c) Echelon

Pro účast v soutěži vyberte správnou odpověď a zašlete ji na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište PRAGUE CITY FESTIVAL. Uzávěrka je ve čtvrtek 23. června ve 12 hodin. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o vstupenky na Prague City Festival